SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cissus- jaką markę polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Witam,

Chciałbym zapytać, jaką firmę polecacie, jeśli chodzi o Cissus? Do tej pory kupowałem marki 7Nutrition, ale niestety dowiedziałem się, że nie będzie już dostępny w sprzedaży.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Jak uda Ci się jeszcze gdzieś namierzyć fitmax to śmiało celuj. Jak nie to primaforce namierzy.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
z primaforce dostaniesz haya labs, zrób sobie zapasy tego od 7 nutrition
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Ja. Osobiście tego z 7 nutrition jakoś niespecjalnie wspominam pozytywnie. Co innego fitmax
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ok, dzięki za odpowiedzi Panowie. :) Fitmax też ciężko znaleźć niestety. A jeszcze mam pytanie, czy tylko 7Nutrition zrezygnował z produkcji, czy ogólnie Cissus został "zbanowany" i żadna firma nie będzie go produkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Coś było z tym cissusem, kiedyś większa ilosć firm miała go w ofercie.

Nie wiem czy przypadkiem w sanepidzie gdzieś nie widznieje czy GIS jako sybstancja niebezpieczna na terenie RP
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
cissuss niestety jest ganiony przez nasze sluzby sanitarne. nie wiem czy na terenie rp firma zarejestrowana w naszym klarju legalnie, moze posiadac w ofercie ekstrakty z tej roslinki.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
A co sądzicie o tej Marce?

/immortal-cissus-120caps



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2019-01-30 07:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
niestety mi nie jest znana
osobiscie bym celowal w produkty, ktore beda bardziej znane co bedzie powiazane z wieskzym stopniem zaufania co do zawartosci suplementu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Witam, nie bede zakladal nowego tematu i spytam tutaj, mam cissus 100g primaforce bede dawk.2x1g i chce to laczyc z flexit , bedzie dobrze ? kupie 2 opakowania flexitu i zjem go razem z cissusem, doslownie moje cialo jest wyjalowione do 0 i postanowilem ze zrobie kuracje tymi produktami bo pamietam ze cissus za starych czasow dzialal znakomicie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
jak najbardziej oba suplementy mozna laczyc
bedziesz mial mega kombo na stawy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy SFD + inne witaminy i minerały

Następny temat

Badania dotyczące wpływu syntetycznych witamin na organizm

WHEY premium