SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką przedtreningówkę polecacie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
Witam, czy macie jakąś godna polecenia przedtreningówkę? Zależy mi, aby dawała jak największe pobudzenie, chociaż dopompowanie też by się przydało. Do tej pory miałem okazję używać napalmu oraz od dłuższego czasu stimul8 i stimul dawał całkiem fajny efekt ale nie wyrywał z butów po bardzo krótkim czasie. Zależało by mi też żebym nie musiał jej ściągać z UK itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Być może warto jednak odpocząć trochę od tego typu stymulantów, wrzucić adaptogeny, jakąś suplementację mózgu, np. Alpha gpc, bacopa i pójść w tym kierunku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Pobudzenie w tego typu preparatach generują stymulanty, często nic poza nimi nie ma w takich preparatach. Jednym słowem możesz załadować sporą dawkę samej czystej kofeiny, nie wspominając o substancjach typu zakazane w UE geranium i mieć to co oferują preparaty w podobie stimula, czyli niewielka porcja , mało substancji aktywnych i jedynie oddziaływanie na głowę i uklad nerwowy. Jak poszukujesz coś takiego to stimul i tym podobne 'mózgo-trzepy' z 1.3 w składzie i czegoś byś nie wybrał będzie działało podobnie, potem niestety musisz liczyć się z ewentualnymi skutkami ubocznymi, problemami z chęcią na trening przy dłuższym stosowaniu takich środków itd.

Przejadłem tego sporo w życiu z w/w polecam np. urx bombshella, ale ogólnie zmieniłbym nastawianie i wypróbował coś co ma konkretny skład, sporo substancji aktywnych w porcji i istotnych nie tylko dla głowy, ale i ciała / mięśni, ostatnio podjadam https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html i wg mojej oceny jest świetna przedtreningówka. Jak brakowałoby Ci pobudzenia, dokup do tego chociażby samą czystą kofeinę https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Caffeine-opis34736.html i dorzuć sobie kapsa do porcji i powinno być optymalnie.

Powyższą przedtreningówkę testowało ostatnio w dziale kilkanaście osób, mozesz się zapoznać z ich opiniami w temacie https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_ALLNUTRITION_Pro_Series,_Protein_Wafer,_SFD_Power_Shot-t1150386.html jak doczytasz - same pozytywne i bardzo dobre.
Będziesz na pewno zadowolony nie tylko z odpowiedniego pobudzenia i zwiększonej koncentracji na treningu, a także odczuwalnie lepszej pompie mięśniowej, taka porcja cytuliny jaka jest zawarta w porcji - sprawdza się świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a tak dorzucę apropo stymulantów, ja jak wypiję w pracy trochę więcej kawy i przed treningiem wezmę jeszcze 200mg kofeiny w tabsie lub przedtreningówkę z 200-300mg kofeiny to jestem strasznie zamulony i trochę jakby oderwany od rzeczywistości i ziewam non stop - nie do opanowania. To słuszne wnioski, że to może za dużo kofeiny, czy szukać przyczyny gdzie indziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
mnie dobrze kopal REALPHARM - UNREAL i DEDICATED UNSTOPPABLE terningi na najwyższych obrotach mialem dzieki nim. Jeszcze nie brałem ale czytalem same dobre opinie ALLNUTRITION PRE WORKOUT PRO SERIES
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
DJ_DoDo
a tak dorzucę apropo stymulantów, ja jak wypiję w pracy trochę więcej kawy i przed treningiem wezmę jeszcze 200mg kofeiny w tabsie lub przedtreningówkę z 200-300mg kofeiny to jestem strasznie zamulony i trochę jakby oderwany od rzeczywistości i ziewam non stop - nie do opanowania. To słuszne wnioski, że to może za dużo kofeiny, czy szukać przyczyny gdzie indziej?


może to być tego przyczyną, skoro w ciągu dnia pijesz kawy, spróbuj moze z raz lub dwa nie wypić i stestuj samą opcję przedtreningową, to ocenisz

z drugiej strony zależy jak dużo tej kofeiny spożywasz, takie 400-500mg rozlożone w ciągu dnia to nie są jeszcze jakieś kosmiczne dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
DJ_DoDo albo sprobuj yerbe mate pic z rana zamiast kawy mnie trzepie lepiej niz kawa a przed treningiem przedtreningowke z kofa i bedzie moc lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
makus3
mnie dobrze kopal REALPHARM - UNREAL i DEDICATED UNSTOPPABLE terningi na najwyższych obrotach mialem dzieki nim. Jeszcze nie brałem ale czytalem same dobre opinie ALLNUTRITION PRE WORKOUT PRO SERIES


ten nowy PRE od ALL-a bardzo dobry, solidny sklad i naprawde nie trzeba podbijac nawet specjalnie dawek.
mialem okazje cala linie podjadac i polecam

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
Nie ukrywam, mi nie jest potrzebna motywacja bo to jeszcze zawsze jakos znajde, ale energii czasami brakuje. Mam pytanie, poniewaz teraz "nie da sie" kupic specyfikow z geranium, wiec wszystko co mialo 1.3 w skladzie jest wycofane, wiec czy moglby mi ktos powiedziec czy da sie je gdzies jeszcze kupic, albo wlasnie polecic mozgotrzepa, ale jakiegos dostepnego bo chcialem bombshella ale nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na alledrogo sa z gera w skladzie,ja polecam furry golden labs,pol porcji robilo robote jak trzeba a doswiadczenie w tego typu produktach mam spore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
a jacyś zaufani sprzedawcy z alledrogo



Zmieniony przez - Macin1207 w dniu 2017-08-11 17:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biotech USA Zinc Max opinie

Następny temat

X-bulk czy Power Bulk

WHEY premium