SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostki o wyskoku dosiężnym

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 735
"Spud" Webb z rozbiegu miał ponad 160cm wyskoku, wygrał również konkurs wsadów, a liczył sobie zaledwie 168 cm wzrostu
1

Niektórzy wysoko lecą. Nie dzięki skrzydłom, lecz plecom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
fakt on latał ale czy miał 160cm wyskoku? to juz lekka przesada..bo to by wychodziło ze wyskakiwał głową ponad obrecz =] 168+160 = 328 czyli przesadziłes
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe, że miał . Kto wie jakie siły drzemią w naturze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czeź chłopaki jestem tu pierwszy raz i stwierdziłem, że znalazłem coś dla siebie.Trzy dni ćwicze już super dunks 3 tylko, że bez rozgrzewki hmm... i jakiś ból w prawym kolanie. Nie wiecie czym to jest spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ćwicz super dunksa. Na początek polecam plyometryke lub gregry, zrób 5-6 tygodni te treningi w ramach przygotowania do trudniejszego treningu.

Super dukns jest bardzo kontuzjogenny i nie wskazany dla początkujących. Ból w prawym kolanie jest spowodowany nie rozgrzaniem się, chyba zamomniałeś o masowaniu kolan .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale tych treningów co mi napisałeś nie da się zrobić w domu.Ja mam teraz jumpa ok. 2o cm. a gram w siatke już dwa lata. Przy wzroście 187 cm .jaki mam nie wsadzam do kosza.Chciałbym mieć chociaż 50 cm.ale tak żebym np. po 2 tygodniach widział efekty bo to podbudowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba najlepszy będzie ten gregryy co? ja gram w siatkę i dlatego czy ten drugi ? Trochę się teraz boję zaczynać jakikolwiek program po tym bulu w kolanie jescze na dodatek wczoraj mi gośc powiedział,że klient który skończył SUPER DUNKSA 3 dwa tygodnie latał na hali wbijał w 2 metr a na 3 miał śruby w kolanach. Jak sobie pomyśle to... Czy to prawda, że łatwym a zarazem sprawdzonym przez wielu siatkarzy ćwiczeniem jest wznoszenie łydek w domu przem meczem i po meczu ?Mam jescze jedno pytanie co zrobić aby urosnąć moim marzeniem jest mieć 193 mam 187 i chyba się zatrzymałem. Jest jakiś przepis na to?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołgu jesteś jeszcze młdy, urośniesz .
Rob plyometryka, po 5 tyg. przerzuć się na coś trudniejszego. Efekty na 100% będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ważne jest odżywianie się przy plyometryce? W treningu plometryki pisze że po ośmiotygodniowym treningu jump wzrośnie o 30 % hmm... ale 30 % czego? W rozgrzewce jest skipping a b c -co to jest?W tygodniu 3 jest coś takiego jak ćwiczenia ze skrzynią (pudłem - tu chodzi o kozła czy możliwe jest jakieś pudło z czegoś twardego o wysokości 30 cm?) czyli nie da się tego ćwiczenia wykonać w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
jak ci zalezy tak bardzo na pudle to poprs jakiegos koeldsia co bedzie umial tro zrobic i ci zmontuje a nie mozesz uzyc zwyklego taboreta?? czy tam taboretu sam juz nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile skaczecie w dal z miejsca

Następny temat

WYSKOK i masa wątpliwości

WHEY premium