SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostki o wyskoku dosiężnym

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Mam 23 lata wiec juz taki mlody nie jestem.

Nie zapomnialem wcale o zasiegu, dlugosci reki i tym podobnych duperelach. Nigdzie nie pisalem o jumpie poszczegolnych kolesi co do cm. Nie interesuje mnie czy Vince czy ktokolwiek inny ma 109 cm wykoku czy 111. I czy ktos ma palce 10 cm czy 11,2. Wyskok zawodnikow NBA oceniam sam ogladajac mecze i filmy, bo nie mam okazji znac ich osobiscie niestety :D A oceniam po nie po tym jak wysoko jest ich lapa podczas skoku, ale jak wysoko maja glowe na przyklad. Jesli jest dobra perspektywa to nie ma z tym problemu. EOT

Moze Hans jest twoim szefem, bo na pewno nie moim. Poza tym zachowal sie wulgarnie w dodatku bez powodu, a tego nie lubie, wiec kulturalnie zwracam na to uwage. Za to chyba sie nie dostaje bana nie. Czy sie myle i tu panuja zasady jak na Bialorusi? Zreszta nie wiem czemu ten Hans jest dla was taki wielki. Juz dawno nie widzialem, zeby napisal na tym forum cos sensownego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
A nerwowy jestem bo musze isc na cala noc do roboty, a nie chce mi sie jak diabli. Moze faktycznie przesadzam. Pozdrowienia dla wszystkich. Spijcie dobrze. Niektorym niestety nie bedzie to dane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hmm Hans jest pewnego rodzaju legendą na forum co do wyskoku i moze nie pisze na forum ale np ja i pewnie nie tylko ja konsultuje sie z nim na gg i tam mi pomaga

no to rozdraznienie twoje jestem w stanie zrozumiec w miare pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
o.d.p.i.e.r.d.o.l. sie ode mnie kazaja. tylko tyle Ci powiem. dla mnie każda twoja jest taka sama. ty chyba nawet z kalkulatorem spisz i przeliczasz centy

faktycznie nic sensownego nienapisałem - wole milczec niz pisać to co ty

pozdrawiam


Zmieniony przez - hans jr w dniu 2005-08-23 08:52:35
1

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2791
Ojjj.... ostro się na forum zrobiło trza atmosfere rozładować Chłopaki nie ma co się kłócić o jakieś p.i.e.r.d.o.l.o.n.e centymetry ehh...Pavlo...patrze się na Twoj avatar od dobrych 15 minut... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ty sobie popatrzysz ja moge wiecej ] bo to mojej girlfriend (za jej zgoda of korz)

wiecie co.. ja rozumiem liczyc cm ale gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2791
To masz chłopie farta tylko pogratulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
pavlo faktycznie ma ciekawy i obfity avatar

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Sam sie o.d.p.i.e.r.d.o.l hans. Prymitywny jestes jak malo kto. A poza tym z nikim sie o nic nie kloce. Jak ci sie nie podoba to se zmien forum.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ej kazaja bo teraz bana mozesz dostac a tak (nawiasem) to szef powinien sobie jakos haslo przypomniec hehe

co do meczy to mam nadzieje ze wiesz ze zadko sie tam wybijaja na wlasciwa sobie wysokosc (nie pozwala na to szybkosc meczu obrona itp) na konkursie wsadow (przed nim nawet i oni cwicza jumpa) widac ich wyskok
napisz cos o sobie ile masz jumpa i jaki zasieg (zobaczymy twoje centimetri)

pavlo - jak tylko zobaczylem na avatar to odrazu sie domyslilem hehehe

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile skaczecie w dal z miejsca

Następny temat

WYSKOK i masa wątpliwości

WHEY premium