SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostki o wyskoku dosiężnym

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Siema !!!! O wyskoku juz troche artykułów czytałem i sam ma co nie co w noga . Chce tylko poprawić , że ziani ma z rozbiegu 142 cm , a nie z dosięznego !!! Ludzie jakby koleś miał z dosięznego 142 cm to z miejsca by robił 360 stopni . Tak wogóle ten koleś ( Ziani) ma 178cm wzrtostu hehe , ale ładne dunki wali :D . Mam nadzieje , ze finderx nie zapomniałeś co to dosieżny ( czytałem już troszke twoich tematów ) . Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 247
ziani ma 105cm dosiężnego a z rozbiegu 147cm.Mam tu link http://www.slamnation.net/dunkers.php?dunker=ziani_en&langue=en gdzie możecie sobie sprawdzić te informacje

wiara czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
niechce sie żucać ale wyczytałem że carter ma 120cm :> a nie 109cm
i kiedyś dla niego przy koszu postawili miare na 4m i jak wyskoczył to miał ręke przy tych 4m
1

Co cie nie zabije, to cie wzmocni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
120 cm dosieznego? W to nie uwierze. Przy takim wyskoku z miejsca wychodzilby glowa ponad obrecz o jakies 13 cm, a przy okazji lotow jakie widzialem byl daleki od tego nawet biorac porzadny rozped. No, chyba ze biorac udzial w konkursach wsadow i meczach stara sie nie forsowac ;-P

Zmieniony przez - Mijah w dniu 2004-07-10 04:23:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
hehe no fajnie to znaczy że na wszystkich stronach kłamią ??:/ zresztą trzeba sobie oglądnąć filmiki jak np przesoczył gościa i zrobił pake albo troche za osobistymi wyskoczył i paknoł z dwóch rąk :):)
1

Co cie nie zabije, to cie wzmocni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Dodkładnie, jak oglądam niektóre loty Cartera to rzeczywiście widac, że ma cały łeb nad obręczą, więc obstawiam za tymi 120 cm :)

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
Zapewne macie racje. Ile ma w takim razie z naskoku i z rozbiegu?
W czasie konkursu wsadow z 2000 roku widzialem, ze na tzw jumpometer osiagal wyskok do bodaj 38 cali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ale 38 cali z naskoku, dwutaktu czy dosiężny? Grunt, że fajnie skacze, przy jego lotach kilka cm już naprawdę niewiele znaczy. Też nie wiadomo jaką ma różnice między naskokiem/dwutaktem, a dosiężnym, bo np. niepamiątam chyba Kadour Ziani ma z rozbiegu 147 cm, a dosiężny 105 cm. Dlatego u Cartera naskok może mieć 120-135 cm, a dosięzny faktycznie 105. A ja zawsze jestem za tym, aby patrzeć na najwyższy wyskok u sportowca, a nie na konkretnie na dosiężny.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
Tak, zgadzam sie ze liczy sie wrazenie a nie liczby, ale nie komentowalbym tych 120 cm dosieznego, gdyby nie wydawaly mi sie zastanawiajace.
Zreszta takich wyczynow nie ma co komentowac, bede madry, jak wyciagne 105 cm z jakiegokolwiek wybicia
Te 38" (a raczej 37" z naskoku) mozesz znalezc w The.FULL.2000.NBA.Slam.Dunk.Contest.wmv lub Vince_Carter_-_Slam_Dunk_Contest_2000.mpg (w tym sa same wsady Cartera), ktore sa do sciagniecia w co najmniej kilku p2p (ja mam z emule`a).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile skaczecie w dal z miejsca

Następny temat

WYSKOK i masa wątpliwości

WHEY premium