SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
W sumie racja kazam takie cyklu nie da sie uogulnic .
Co do ceny gh i dostepnosci moze to i lepiej ze jest tak jak jest. Meta jest tania i żre ja co trzeci 15 latek . Boje sie pomyślec co by bylo gdyby cykl z gh kosztowal pare stówek.
No i cena powoduje to ze nie ma underow bo wyprodkowac GH to troche inna bajka niz testa. Jezeli jest under to pobierany biologicznie i przez takie cos mozna złapać troche chorób. racja?

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Pytam z jednego powodu, jestem ciekaw, wielu jest ludzi, którzy nigdy czegoś nie wezmą, a mimo to chcą mieć wiedzę. Ponieważ miałem operację stawu barkowego myślałem aby zrobić jakiś dosłownie minimalny cykl z użyciem HGH aby powrócić do pełnej sprawności. Przy dobrych układach można kopić 10jm HGH za 110-120 zł. Są to więc znośne koszta, bowiem koszt zwykłego cyklu na saa to 500-600 zł miesięcznie, zresztą niektóre undery zapowiadają wypuszczenie HGH więc należy się spodziewać spadków cen. Zadawłem sobie tylko pytanie czy np 2 jm dziennie w systemie 5 dni on 2 dni of dałoby jakiś skutek przy np cyklu 12 tyg. Z czym to najlepiej byłoby połączyć itp. I jakich skutków można się spodziewać tych porządanych i tych mniej. Nie jestem zawodnikiem wiadomo i tych kruczków z najwyższej półki znać nie muszę ale ogólne zasady chętnie poznam, przykładowe cykle również. A kłopotów z ciśnieniem, tarczycą lub cukrzycą nie mam żadnych, póki co jestem okazem zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Underowy GH ? groźnie to brzmi .

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ze zwlok to raczej undery tego nie beda robily bez przesady...

"tych kruczków z najwyższej półki znać nie muszę "

z najwyzszej polki to moze korzystac np victor balco, ze sredniej trenerzy z kilkudziesiecioletnim doswiadczeniem a my to z tej najnizszej albo z podlogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Turbo jak ty sie w wieku 20 lat cykasz to co będzie za 10 lat? Zresztą under nie under tu nie o to przecież chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Kazam to wal z poziomu podłogi . kiedyś takie ładne arty pisałeś, a teraz ledwo zdanie wyskrobiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Skwara czego niby mam sie bać za 10 lat ? Chyba sam siebie .

A kazam to zapracowany czlowiek wiec nie ma co za wiele od niego wymagac

ps. kazam podobno lubisz takie zabawki jak salva D. moge z tym tematem uderzyc na priv ? masz jakies GG ?

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Hormon sam w sobie jest ryzykowny ponieważ jest jednym z najważniejszych hormonów w organiźmie. Po drugie również zdarzają się podróbki np. z insuliną w środku. Weź sobie walnij nieświdomie kilka jednostek insy na noc to może na drugi dzień nie być teleranka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Z insuliną w środku?? No to jest patent. Że podkładają HCG to słyszałem, ale przecież insa to ciecz a HGH substancja stała. Więc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
salva D.... polecam extrakt x12 + odrobina Mj....

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+stanazol

Następny temat

Metanabol

WHEY premium