SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciasto w gaciach... WTF?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ogolnie badania nie zaszkodza, neevsky dobre podsunal. Mozesz tez pdstawowe zrobic - morfologia, cholesterol, trojglicerydy, tsh.

I tak obstawiam psyche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Koleszko miałem podobny problem ostatnio, to byla psycha i dorzucilem provi i wszystko git. Tak jw. Dobrej kobity trzeba! I po spalonych akcjach wróciłem do nylej...;)


Zmieniony przez - metakreta w dniu 2013-10-28 21:57:05

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
panowie jakiej firmy ten proviron podjadacie?
Ja mam schelinga i chyba jakąś lipe mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Tez mam tego i wszystko git

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
a wino albo masteron ? bo jak juz j**ac wlosy i prosate to z jakims sensem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Osobiście bym widział metę, którą trochę zaromatyzuje i zwiąże z SHBG.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Autor przyczyną Twojego problemu jest prolaktyna.Znajdz sobie badania opublikowane w Journal of Sexual Medicine. Nie można tu wklejac linków ale dla ułatwienia podam Ci kilka słow ktore Cie naprowadza.wpisz w google--- Corona G, Wu FC Rastrelli G,--- Znasz angielski poczytaj -- nie znasz translator.PROLAKTYNA jest przyczyna. Zdrowia życze.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Można wklejać linki.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
neevsky
Można wklejać linki.

Mozna ale to jest forum medyczne Scalego z thinsteroids.To co przesłałem styknie.Obnizył prolaktyne i ma miękiego wacka.To jest pewniak.Wbrew pozorom zbicie do tego stopnia powoduje problemy seksualne i metaboliczne. Wpisujac te słow co podałem wyskakuje kilka tematów z roznych for.Poczyta zrozumie.Trzeba wyrównac poziom i na przyszlośc uwazac.Trzeba dojsc do normalnosci.Podnoszenie lekami raczej nie zalecalbym po takim zbijaniu.To sie wyrówna z czasem.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
odstaw reke na jakis czas:) pomoze Kamagra+ piwko na uspokojenie..

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z testem

Następny temat

Odblok po propie

WHEY premium