SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba a cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Witam.
Pytam w imieniu kolegi, który zachorował a jest na cyklu teścia. Nigdy nie stosowałem żadnego dopingu także nie wiem jak postąpić w czasie choroby podczas cyklu. W nocy miał mocne bóle brzucha, myślał, że zejdzie.Ma gorączkę i boli go gardło, jedynie co mogłem to poleciłem mu septolete. Jak postępować w taki przypadku polecić koledze odpoczynek i wyzytę u lekarza, czy stosowanie teścia dalej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
co bije i ile, ktory tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
przedewszystkim wizyta u lekarza
i oczywiście niech poinformuje go o stosowanym wspomaganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
jak lekkie przeziebienie to niech sie nie martwi, ja tez jestem chory, a ostatnio zalozylem o 10kg wiecej na serie w przysiadzie i normalnie dalem rade
poprostu nastepnym razem niech nie wychodzi z silowni spocony w samej koszulce

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-11-25 12:56:09

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przy przeziębieniu nie występują mocne bóle brzucha.
Więcej info niech kolega da bo z tego raczej nic poza standardem nie da się wywnioskować. Oraz jak ten cykl wygląda.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Nie mam pojęcia, który tydzień ale na początku brał 100 a teraz jest 300, coś niedawno zaczął więc obstawiam ~3tydzień. Najlepiej do lekarza bo w sumie nie wiadomo czy ten ból brzucha od jakiegoś złego jedzenia lub coś podobnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiosenny cykl na dobre mięcho. Jest jedno ale

Następny temat

Test mix Phenom Pharmacy

WHEY premium