SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chore trzy narządy co mam robić z odblokiem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3283

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34 lata

Waga

100 kg

Wzrost

186

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

3,5 roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Szpitalna w momencie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Omnadren i Boldenon pierwszy, drugi Omnadred, DECA , aktualnie trzeci Sustanon, Primobolan i Turanabol

Opisz swój plan treningowy

Środa-male partie-biceps, triceps, barki, niedziela duże partie-klatka, plecy

Cel cyklu

Sila

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Zakończony w grudniu, następny zaczęty w kwietniu, pomiędzy mostek na Sustanonie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

26

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Nie zbyt dobry w tym momencie

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

137,5 wyciskanie na klatkę 130 martwy ciąg, przysiad-nigdy nie probowalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Dokładnie bardziej pilnuj co bedziesz jadł itd na trzustkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Czujesz się jak g****, bo odstawiłeś testa i masz spadki. Jak mam stagnacje, to też czuję się jaka śmieć, a jak są spadki, to już w ogóle wszystkim bym jedbnął, bo mam rozkminy po co to wszystko było J/W, też bym nie odstawiał całkowicie soków.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 185
Zobaczę co wymyśli urolog w przyszłym tygodniu i przepisze. Zobowiązałem się, zrobiłem w piątek badanie testa to nie mam jak przyj**ac, żeby wyników nie sfalszowac. Jak nic nie pomoże to trzeba będzie się samemu zacząć leczyć. W sumie to przyj**al bym już dawno. Ale nie mam pewności, że mi się nic nie stanie. Lekarze zabronili. I t tak wierzyć czy nie wierzyc. Z trzustką nie zaciekawie. Jak najmniejszą ilość alko może mnie nieźle urządzić a nawet zabić. Dzisiaj ćwiczyłem i łaziłem po górach. Dzięki temu samopoczucie dużo lepsze. Myślę, że będę w stanie iść do roboty we wtorek. Ale wyniki były marne. 130 kg mnie zmiażdżyło. Normalnie ćwiczę serie 10 razy 100 kg. To 6 powtórzenie już mnie odcięło. Trening pleców dałem radę tym samym ciężarem, ale odkupiłem zmęczeniem i bólem. Tak jak wspomniałem trzeba zobaczyć co zrobi urolog u mnie z teściem i jak nic to samemu się wziąć za jakiś czas i badać czy się sytuacja z organami uspokaja. Najważniejsze i zarazem najtrudniejsze to zaakceptować we własnej bani, że się już nie jest takim silnym. Ważne, że wyrwałem się z marazmu i wróciłem pomału do funkcjonowania. A reszta jakoś będzie i dziekowa za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Alko ,słodkie ,tluste prwnie będziesz musiał ograniczyć bądź całkowicie odstawić ,ale teścia bierz normlanie poczytaj sam cxy wpływa na trzustkę
A dla lekarzy każdy z nas kto bierze ,brał jest inny (trendowaty )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 185
To akurat wiem szmitek. Kupiłem nawet białko low Sugar i beztłuszczowe. Czekam tylko kiedy zejdę z antybiotyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 185
Byłem dzisiaj po odbiór badań i na konsultacji z rodzinnym. Najważniejsze, że wyniki mam w normie. Wszystko się uspokoiło. Dzisiaj ostatni dzień antybiotyku. Po zapaleniu nie ma śladu. Trzustką wróciła do normy.po leczeniu. Wątroba lekko zawyżona ale lekarka mówiła, że nie przejmować się, bo nic poważnego. Nery ok. Tarczyca ok, cholesterol przekroczony o 2 pkt. Czyli tyle co nic. Ostatni raz się kulem dwa tygodnie temu w środę. Teść spadł. Mimo, że w środku widełek. Czyli 400 około. Norma od 100-700. Ale na bombie mam zawsze grubo powyżej 1000. Z tym też może być związany spadek siły, bo to nagle i za szybko wszystko odstawione. Zapytałem jeszcze na koniec lekarki czy mogę brać sumplementy typu liv52 i esseliv na wsparcie watroby. Wydarła się na mnie, że nie wolno. To był koniec wizyty. Wysłali mnie oczywiście do urologa względem sterydów anabolicznych, które zażywam. Urolog przedstawił mi całą regułkę o atrofii jąder itp, że pewnie mam małe jądra i.dojdzie do zaniku i impotencji. Nie miałem już mu.nawet siły ani chęci tłumaczyć, że zażywam w trakcie długiego cyklu HCG aby uniknąć takich dolegliwości. Przepisał mi lek w żelu, który zwiększa testosteron i pobudza jądra do pracy i kazał za 7 tyg przyjść na badanie czy moje jądra ruszyły do pracy czy nie i jakie mam stężenie teścia. Do tego czasu ma mi starczyć tego żelu. Dawkowanie wynosi 1,25 g dziennie i zawiera około 20.mg testosteronu, które ma dostać się do krwii. Najlepsze jest w tym całym cyrku, że ja sam potrafię się odblokować jeśli chce. A jedyne co chciałem wiedzieć to tylko tyle czy przez podaż HCG lub Sustanonu razem z Primobolanem nic mi się nie stanie i nie zagraża to.mojemu życiu i zdrowiu narządów wewnętrznych. Napewno zrezygnuje z orali na ten moment. Ograniczę tłuszcz i cukier. Białko kupiłem bez cukru i bez tłuszczu mleko. Teraz jeżeli nic mi się nie dzieje rozważam kontynuację cyklu zgodnie z planem do jesieni lub odblok. Oczywiście dodam, że będę robił co około dwa tygodnie badania czy nic się nie zmieniło. Do tego zero alko i dragów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Liv52, to jakaś aajurwedyjska medycyna, więc jak to ma działać? Chyba jak leki homeopatyczne Esseliv zawiera 300mg fosfolipidów, czyli żeby to coś pomagało, musiałbyś brać 7 kapsów minimum. Szkoda kasy na takie rzeczy, bo to może brać sobie osoba zdrowa, która nie koksuje. To jest zerowa osłona przed oralami...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 760 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5957
Jak lekarz daje testosteron w żelu żeby pobudzić jądra do pracy to od razu red flag.
Ja bym mu tylko kiwał głową dobrze doktorze i robił swoje
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 1786 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30914
Czytajac to wszystko to wiedza niektorych lekarzy az prosi sie o pomste.Zero doksztalcania sie tyle ile na studiach i nic ponad to i stoją w miejscu do leczenia ew Kowalskiego ktory pol zycia pije alko , jedynie jaki sport uprawia to spacer wokoł domu.Kolego na wątrobe zeby wspomoc przy saa to tylko Heparegen,hepamerz,proursan to sa leki ktore pomogą na watrobe esseliv i liv 52 to zostaw ludzią ktorzy chca wspomoc wątrobe po zjedzeniu tlustego posilku, a nie dopingu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
_GANGSTA_
Czytajac to wszystko to wiedza niektorych lekarzy az prosi sie o pomste.Zero doksztalcania sie tyle ile na studiach i nic ponad to i stoją w miejscu do leczenia ew Kowalskiego ktory pol zycia pije alko , jedynie jaki sport uprawia to spacer wokoł domu.Kolego na wątrobe zeby wspomoc przy saa to tylko Heparegen,hepamerz,proursan to sa leki ktore pomogą na watrobe esseliv i liv 52 to zostaw ludzią ktorzy chca wspomoc wątrobe po zjedzeniu tlustego posilku, a nie dopingu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie trzustki i wątroby co robić z odblokiem?

Następny temat

zatrzymanie wody od johimbiny?

forma lato