SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat czy normalny dzień

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam do Was jedno pytanie. Dzisiaj dostaliśmy dostawę z kołaczem z makiem (ciasto z makiem po polskiemu) i strasznie go uwielbiam i straciłem dzisiaj głowę dla niego. Zjadłem 5 kawałków (ok 2000 kcal), do tego zjadłem śniadanie i tyle. Czy taki dzień mogę uznać za cheat day (oczywiście mam dość słodkości na miesiąc) czy normalnie popołudniu pójść biegać (spale około 800 kcal) + lekka kolacja. Wtedy bilans wyjdzie mi nieznacznie powyżej zapotrzebowania. Co polecicie? Aaa, i nie piszcie czegoś w stylu nie jedz słodyczy bo potem się kończy tak jak dziś. Wiem o tym dobrze i uwierzcie, że za słodkościami nie przepadam, a po prostu te ciasto jest moim wyjątkiem (i jem go bardzo rzadko).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Nie panikuj, no chyba że jesteś zawodowym kulturystą dzień przed zawodami...ja na twoim miejscu wliczył bym te kcal z tego placka, a ujął z czego innego (węgli) tak żeby dobowy bilans się mniej więcej zgadzał....idź normalnie trening biegać czy co tam robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
Gdyby byl zawodowym kulturysta dzien przed startem, moze to byloby ladowanie
Wlicz to ciasto w bilans i ewentualnie dojedz wg brakow i trudno, stalo sie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w wyborze

Następny temat

dobór diety

WHEY premium