SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz TESTOWAĆ nowe produkty TREC'a ???

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25633

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261



Cześć,

W ostatnim czasie dostajemy coraz więcej zgłoszeń osób chętnych do testowania produktów TREC Nutrition.
Dlatego Trec Nutrition daję taką możliwość, ale pod pewnymi warunkami .

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:

http://www.facebook.com/TrecNutrition/app_183881004994865

Pozdrawiamy


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-10-30 16:20:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Niestety temat jest nieaktualny, więc zamykam.

Dzięki tym którzy dostali, miejmy nadzieję, że za jakiś czas będzie powtórzona akcja

Pozdrawiam HEJA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
a jesli nie mam fejsa?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
ja patrze na fejsie cos od treca to dawaj , nakrecilem cos i popisalem a co mi tam a widze ze w dziale nadal zyje moj temat z opiniami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 113 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1559
Mam nadzieje ze ten test bedzie pod nadzorem tutaj na forum zeby nie zmarnowac tak dobrych supli!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 113 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1559
Ogolnie Trec ma teraz duzo dobrych inicjatyw...co najwazniejsze mile zaskakuja, sa nowatorskie, ambitne i skupiają się na pomocy dla użytkowników a nie pimpowaniu czy tam jakaś odblaskową tania reklama, na pewno takimi ruchami Trec zdobedzie wiele lojalnych klientow bo wlasnie w ten sposob prowadzi sie biznes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 113 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1559
dubel

Zmieniony przez - EdoErgoSum w dniu 2012-10-30 23:07:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
Siemanko!
Mam pytanie dostalem maila zwrotnego od "Trec Kariera" tutaj jest czesc jego:
Jeżeli podoba Ci się nasza idea, uważasz, że będziesz godnie reprezentował cały team w swoim środowisku sportowym i chcesz dołączyć do naszej ekipy, to:


- Podeślij swoje zdjęcia, w największej rozdzielczości jaką posiadasz i im więcej, tym lepiej. Najlepiej, żeby były to zdjęcia w sytuacjach sportowych.

- Opisz nam szerzej Twoją przygodę ze sportem.


- Proszę w ramach formalności, przesłać nam wiadomość zwrotną o treści:

"Niniejszym oświadczam, iż posiadam pełne autorskie prawa majątkowe do zdjęć
przesyłanych w ramach projektu "Trec Team Athletes".
Oświadczam, że przesłane zdjęcia nie naruszają majątkowych i osobistych praw
autorskich osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie przesłanych zdjęć w
publikacjach dokonywanych przez Trec Nutrition Sp. z o.o."

- Podeśij proszę:

- dane do wysyłki,
- nr telefonu,
- adres email
- rozmiar koszulki

Sportowo pozdrawiamy,
Trec Team At

I moje pytanie tyczy tego czy teraz mam im wyslac nr telefonu rozmiar koszulki itp? Czy razem ze zdjeciami wszystko umiescic w jednym mailu? Moglby ktos pomoc :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Skoro wyraźnie jest napisane, że podajesz wszystko razem to podajesz wszystko w mejlu razem z tą formułką, którą dostałeś.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Trec Boxing News] Znany przeciwnik "DIABLO" WŁODARCZYKA

Następny temat

Dawki anaboliczne BCAA - od ilu gram może być mowa o skuteczności ?

WHEY premium