SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę mieć masywniejszą pupkę.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszce propozycję drogie Panie, zainteresowane treningiem pupci, mogę udzielić pełnych porad z instruktarzem przeprowadzić trening, a nawet kilka cykli za zupełną darmochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
tuo: nikt nie mówi o ogromnej dupie ani o sylwetce gruszki, tylko o umięśnionej pupci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
rowniez moge przeprowadzic kilka treningow z dziewczetami chetnymi upiekszyc i wytrenowac swoja pupcie, w zestawie zapewniam rowniez diete okolotreningowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o dieta Si, , a może suplementacja hmm?, zresztą też oferuję gratis!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszy na ból głowy jest stosunek prawidłowy : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
EWCIA,
co znaczy umiesniona??? wieksza niz teraz? prawda? jesli jest szczupla to nie ma tam wiele tluszczu wiec te miesnie ktore tam posiada sa widoczne i wyglada slodko.....jesli napakuje sobie wiecej miesni to bedzie z natury rzeczy wieksza...i nie daj boze bedzie wygladac jak lopez.



tuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
do autorki:
troche to zalezy jak wygladasz teraz. jesli wygladasz (przepraszam za wyrazenie) smiertelnie chudo to trenuj by sie "powiekszyc" ale w calosci. a jesli jestes zgrabna to nie pragnij miec wiekszych posladkow bo bedziesz wygladac brzydko.

ps.
moze podaj jakies nazwisko aktorki, ktora z postury wyglada jak ty...
to pomoze zrozumiec twoje dylematy.



tuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
Nie no Lopez to tłuszczem zalatuje <chociaż to też rzecz gustu, bo zaraz odezwą się fani > ja mówię o zaokrąglęniu kształtu, ale nie w granicach normy (a dla mnie normą jest nie więcej niż 30 cm różnicy między pasem a biodrami). Może autorka rzeczywiście zarzuci zdjęciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi się podobają pupcie jak Lopez, a nawet większe mi nie przeszkadzają, ale to moje zdanie, dla mnie aby dziewczyna miała ładną twarz a reszta ma mniej do znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
A jeszcze mi tak wpadło można sobie kupić obciążniki na nogi i robić odwodzenie nogi w tył (to samo można na siłowni z naciągiem)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proste plecy jakie cwiczenia??

Następny temat

ABSII w nietypowe dni

WHEY premium