SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chę być duży;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
Mam mały problem, albowiem nie satyswakcjonuje mnie mój wzrost. Mam 15 lat. ćwiczę na siłowni i boje się ze wiecej nie urosne. Mam 187 cm wzrostu a chciał bym mieć jakies 193-194. Czy są jakieś sposoby które moge stosować puki jeszcze dojżewam?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Nie chcę zakładać takiego samego tematu a więc spytam się tutaj. Mam 13,5 lat i 175 cm wzrostu. Czy są jakieś diety na szybsze rośnięcie ? Czy podciąganie na drążku pomaga? Czy są może jakieś inne ćwiczenia na "rozciągnięcie" ciała ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11488
Niektórzy rosną do 17lat, a niektórzy do 21. Większość zależy od genetyki. Jakiego wzrostu są rodzice, dziadkowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
To i tak jesteś duży jak na ten wiek
Ja też mam 15 lat i jestem 10 cm niższy od ciebie
Też miałem niedawno wkręta żeby urosnąć tak do 185 ale teraz mam to w du** :D
Co będzie to będzie :D

Staraj sie na siłowni nie obciążać kręgosłupa bo w końcu jesteśmy w tym okresie wzrostu



Zmieniony przez - Mandel w dniu 2010-02-28 02:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
@ Tak jak szeryfo napisał
To zależy od genetyki , ale na twoj wiek i tak jest bardzo dobrze ja mam 15 lat i 185 cm wzrostu w tej chwili , wiec mysle ze nie masz co sie przejmowac postaraj sie nie obciazac kregosłupu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
No Ojciec najwięcej kiedyś miał 192cm. Mama 164. A dziadkowie to raczej to samo i po jednej i po drogiej stronie czyli dziadkowie wysocy a babcie niskie. Czytałem jeden artykuł że codzienne picie jogurtów pomaga jeżeli ma sie 15-16 lat. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Czytałem jeden artykuł że codzienne picie jogurtów pomaga jeżeli ma sie 15-16 lat. Co o tym myślicie?Bzdura. Jesteś wysoki, więc nie panikuj. Dlaczego chcesz być wyższy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
Jestem wysoki ale chcę byc jeszcze wyższy poznieważ poprostu chcę i tyle. Czyli z tymi jogurtami to sciema?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Chcieć, a móc to dwie różne sprawy. Obecnie sam jeszcze rosnę mimo, że idzie mi 25 rok życia, a jakoś na wzrost nie narzekam i mi styka. Z tymi jogurtami to ściema. P.S. musi być jakiś powód tych chęci bycia bardzo wysokim.

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2010-02-28 20:14:15

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2010-02-28 20:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
ja mam 21 lat 185 cm wzrostu i uważam że jest idealnie. No chyba że Twoim celem jest gra w kosza czy w siatke to rozumiem, ale jesli nie jest to czym sie tak przejmujesz? Wogóle wzorst to sprawa gnetyki i jak tym wogole sie mozna przejmowac? Jak sie na to nie ma wpływu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
No a te odżywki z hormonem wzrostu? To też sciema?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
wez idz do lekarza i powiedz zeby ci HGH przepisal ja tez mam 190cm i chcialbym te kilka centow nizszy byc, ale nie da rady:)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w udzie

Następny temat

wada podstawy czy jest az tak duza

WHEY premium