SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump + co???? Pomóżcie!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Witam.
Ostatnio nosiłem się z zamiarem kupna jakichś suplementów. Chciałem kupić jakieś Stacki a z tego co wyczytałem na tym forum wysnułem wniosek iż na początek (bo to będzie mój pierwszy stack) najlepszy będzie Cell Pump. I teraz zastanawiam się co do tego dołożyć. Myślałem nad 500g kreatyny OLIMP Kreatyna Powder®. Do dyspozycji na start mam 120-130 zł, w wakacje może jeszcze sie coś dozbiera. Cell Pump wyniesie mnie ok. 70 zł czyli ok 50 jeszcze zostaje na... no właśnie, na co???


Czekam na waszą pomoc, z góry dzięki
Sogi będą jeżeli wykupie tu w postaci supli abona.

Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
mi po cyklu CP + MONO, jakies 2 cm w lapie, 4 kg miesa. Sila sie poprawila z wytrzymaloscia. Pompa byla niezla na poczatku, ale tak ok 40 dniu poczulem taka niesamowita jak robilem biceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131196
kup TCM bio tech-a (300g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
kup Cell Pumpa 450 g + 200-300 g MONO VITALMAXA . Sam robilem taki cykl. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
250g mono z olimpa bardzo dobre
jak nie masz kasy to 300g mono vitalmaxa

bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
idź na jakieś truskawki w wakacje i kup KA

pzdr

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
THX za podpowiedzi, jak kupie tu suple to bedzie po sogaczu na łebka,
Jak ktoś ma jescze jakieś pomysły to niech pisze, jestem cały czas otwarty na nowe propozycje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
bralem CP z mono :D za***i sty zestawik :D porobilo mnie niezle.. a pompe mialem juz na samym poczatku!!! na koniec poszlo mi ostro sila i wytrzymalosc sie poprawila

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Mam jeszcze trzy sprawy do was :
1. Możecie podać ile mniej więcej kg masy i % siły dało wam takie połączenie CP+Mono???
2. Właśnie kupiłem 665g CP, 500g kretki i 630g dextro i czy mógłby mi ktoś zrobić rozpiskę jak kiedy i w jakich dawkach brać to wszystko
3. Kupiłem tu suplementy czyli mam abona więc jak wcześniej obiecałem wszyscy dostajecie po SOG'u!

THX!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
MONO + CELL PUMP

DT:
5g mono na czczo
9g CP przed treningiem

DNT:
5g mono na czczo
9g CP po poludniu

lub

MONO + CELL PUMP

DT:
5g mono na czczo
9g CP przed treningiem

DNT:
9g CP mono na czczo
5g mono po poludniu

sposob 2 ja testowalem ;) kazdy efekt bedzie mial inny.. ja mialem okolo 6kg w rece 2cm i na wycisk 15kg na plaskiej :D

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
https://www.sfd.pl/co_sadzicie_o_tym_-t338281.html

mozesz tez tak jak masz fundusz tylko zostaw samo cp=mono=to co masz na zdjeciach,a diete dobierz odpowiednia..ja czekam jeszcze...jutro zaczynam cp,zobaczymy jaki da efekt..pzdr

Wu-Tang it could be dangerous!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc w ułozeniu cyklu odzywek

Następny temat

suplemacja srodki finansowe 400zl

WHEY premium