SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel - Endogenny HGH gróbo ponad normę :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
lol 5 ml? dla mnie 2,5 bylo mocno za mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Wydajniej i zdrowiej zrobić GHB z tego giebla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Ale wtedy już śmigasz z nielegalem w plecaku.. jak dla mnie to wielki minus.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
micz

GBL widzę największą reakcje wywołał; ...nie dziwie się; ...ale tam petarda jest jeszcze jena -Selegilina) z nią można wiele;
...co do gbla to spokojnie ,środek jest bezpieczny bardzo,do 1999 był sprzedawany jako supel jeszcze; po tym jak zakazano pierwotnie GHB ,chyba ,że ma ktoś naprawde zj**ane oOkulary ? ,że nie widzi kresek w pompce ,jak sie można zabić? 10 i w jelita ale kwa kto skacze pod samochód? no nikt ale na pasach blisko przejezdzają; coś w takim stylu LOL 1ml a 10ml ,2po treningu to imo nieporozumienie bo potem zjesz i cie niema ) 2-3h ? ,1ml na moją wagę 5x tyg 10x dziennie może pozostać w ogóle nie odczówalny, ot 1/20 xtc ; ...2cm wieczorem przed kolacją ,to co innego;
+ ...melatonina w dniach off- przed lulu ,a w ciągu dnia pronoran(piribedil) czyli pan siądzie jak na agonistę przystało ładnie na D 1/2/3/4 ...noo i taki zakres jak na ag. jest całkiem idealny bez dopaminki z GBLa. (pomijam tu sele z l-dopą)
Co do GHB to w 5minut się robi ,ale to już jak naprawde ma się dosyć GBLa ... GHB jest mniej wydajne ,łagodniejsze ale i bardzo przyjemne też-wybór jak kto woli.

Seleglinka to cudo życia robi wiele ,żadnych faz/bań.... poprostu jedyny cudny wręcz lek na życie imaoB) ..do tego dodajemy Dopy z NOWa lub recki i apteka; ale polecam standaryzowaną!; DOPA Mucuna na L-Dopę... w ziele zawsze coś" zostaje.... tak jak w kakao prócz PEA ma też swoje iMAO prz" okazji;
żadnej B6; przy L-dopie psze ciebie.
pseudoefka wylatuje też
yoha za to zostaje ,ale nie hcl)tylko naturka
kurkumina i HGW do ogólnego podbicia neurop.
do tego max 5mg metandienonu tsiii dzienie , 10/15mgDHEA
i 50mcg T4
oczywiście dużo kakao pijam w ciągu dnia
a jak masz problem ze spaniem to jest GABA proch; ,są Depakinki; jest Zopiklon.... jak coś za dużo nora to Nebiwololik i niema problemów jakichkolwiek)
....pominołem to ,że często kiepsko znośne są "odchyłki poziomów neuro.p ,najszybciej tu może być problem z serotoniną mimo kurkuminy.... wtedy albo też spoko 5HTP z nowa lub codny ssri w mini dawce 5mg/dz.

z czasem będę informował jak się czuję ,itp. NIE ćwiczę już ponad 2lata tak btw ,tylko gumy, strecz z max 5kg czy tam max spinki i pompy ale to z 5% tego co było tak btw.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-06-18 02:49:07

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-06-18 03:20:02

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Każdy organizm inaczej reaguje na GBL, tak jak z alko, jeden wypije 5 piw i bomba, a drugi 15 i idzie na balety ;) Mnie dopiero 7ml kładzie na glebę.

Na sen zolpiki itd... daj znać jak zejdziesz z tego wszystkiego, ja bałbym się deprechy itd ;)

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
SpAiro_ ...ty czasem tolerki juz nie masz wyrobionej ? ..clubbing) jak w noc idzie 15ml to wiesz; ...tak masz rację ,jak z alko; ja nie pije w ogóle alko ,w ogóle ,ale wczoraj testowo zrobiłem sprawdzianik malutki; jako ,że 150ml GBL już poszło ,i narazie robię przerwę bo to dziwne wstrzymywanie elektrolitów /sodu? mnie już wQrv max ,więc odpocznę od niego z 1-2tyg) aaaaa bym znów się rozpędził xd ..więc wypiłem wczoraj 1l wina półwytrawnego do kolacji ,reakcja taka ,że mógłbym pić więcej spokojnie ,075 w ogóle nie odczułem , a co to alko wiem bdb, więc krzyżówka w ich przypadku jest masakryczna. ..to samo ma się z dawką 10x1ml dziennie.... nie ma bani żadnej.

z selegiliny raczej nie zejdę jak zdrowie da przez następne 90lat ,spoko loko) bardziej rysuje piepszone DMAA i tam są jazdy a wiele osób siorpie nonstop, co lepsze nie wiedzą w ogóle co robią... tak jak ja przez 10 lat na efedrynie.. szkoda ,że jest teraz na recki/ bo pseudoefke to ...można co najwyżej z nadmanganianem..
w każdym razie wiem co robie; jestem świadom tego wszystkiego.... i jak narazie jestem szczęśliwy bardzo przyjemnie (bez GBLa już tak btw;) ...zresztą taki metandienon na wielu z was działa poprawiając samopoczucie; ..poprzez wpływ na dopaminę.

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-06-18 13:41:37

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
predzej czy pozniej dopadnie cie depresja wiec radze sie juz oswajac z ta mysla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
endogenne gh ponad norme = ghrp6 combo z cjc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
Kazam ..powiem prościej ,depry się NIE boję; mimo ,że jest straszna; escitilopram od 2lat w suplementacji...
Głowy do góry; ...taka pozycja tak btw też ma swoje plusy

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-06-18 14:25:00

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Nie nie mam wyrobionej tolerki, stosowałem to jedynie rekreacyjnie raz na kilka tygodni i nie dłużej jak 3-5 dni, pamiętam pierwsze podejście 1,5 ml zero jakiegokolwiek odczucia, po godzinie jakoś 2 ml i już coś wchodziło ;) Jak pisałem wcześniej, każdy organizm inny ;) Gdzieś w necie czytałem, że ktoś gibnął po 10ml, mój koleś po 15ml i 4h spędzonych w szpitalu z wachtą lekarzy nad sobą obudził się i poszedł na piwo :)

No tak, jeśli będziesz ciągnął leki przez cały czas to deprecha nie chwyci, gorzej jak właśnie życie nie pozwoli ich przyjmować..

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po mecie

Następny temat

Salbutamol a clen !!

WHEY premium