SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cardio-kilka pytan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Witam,niedawno włączyłęm sobie trening cardio od razu po siłowni postatnowiłem że będzie trwał ok.45minut przy 145-150HR.Tylko mam takie pytanie bo jak biegam na bieżni z takim tempem to sie tak średnio pocę ale jak juz wejdę na orbitreka z tą samym tempem to nic ze mnie potu nie leci więc co wtedy zwiększyć?
A i druga sprawa jeszcze czy to nie jest tak że im wiecej się poci tym wiecej tłuszcz leci?Bo jak tak pożadnie siepoce przy 180HR gdzieś.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Nawodnij sie dobrze. Nie mozesz za intensywnego kardio po silowych bo zmarnujesz efekty. Rob pol godziny 60-750 hr max i bedzie spoko. Jak chcesz gubic tluszcz to dieta plus ew. w dzien nietreningowy cos pokombinuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
60-75hr ??Tyle to ja jak stoje nawet nie mam...W dni niternigowe będzie rower + interwałowy bieg,tempówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
sorro 65-70 % maksymalnego tetna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
.W dni niternigowe będzie rower + interwałowy bieg,tempówka.
Cardio dodałem dlatego że jestem na masie i jak dla mnie za dużo mi poszło w brzuch co prawda jest ot początkowa faza ale ja tam wolę dmuchać na zimno.
Trening na siłowni wygląda tak:
2 partie mięśni(ok.1-1,5godziny) z przerwami 90sekundowymi pomiędzy seriami
brzuch 6ćwiczeń chciaż do tej pory miałem 3(każde na jedną parti dolne,górne,skosy) no ale chyba trzeba zwiekszyć jak chce tłuszczu sie pozbyć co nie?
no i na koniec kardio 45minut chciałem dodać bo wczyytałem i tez na różnych forach i stronach żeby powyżej 30 minut ale poniżej godzin więc 45 wydaje się idealnie.Piszą aby było 60-70% max hr czyli u mnie wychodzi ok.140-145 ale czy dam 147 czy 148 to raczje nie ma większej róznicy.
Problem tylko taki mam że jak jem posiłek przedtreningowy 1 lub 1,5 godziny przed treningiem to tak w połowie cardio czyli już końcówki trenngu czuje głód(dopiero 1 raz ten trening stosowałem).Cały trening trwa 3 godziny( z tym co wyżej podałem) więc pomiedzy posiłkami jest ok.5godzin przerwy.I teraz jeszcze oprócz powyższych pytań to czy dodawać jakieś węgle tj.carbo i inne duperele żeby nei było tego uczucia głodu czy dać sobie spokój bo szczerze to wolałbym nie kombinowac i po treningu wypic sobie gainera i już.A i co do tych dodatkowych ćwiczen na brzuch to dobrze że je dodałem czy tylko starta czasu i energi?



Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-06-17 22:50:31

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-06-17 22:59:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem dotyczący klatki piersiowej.

Następny temat

Wioślarz - pytanie

WHEY premium