SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 934
Witam, trenuje lekkoatletyke często mam treningi wytrzymałościowe, i przed treningiem zawsze brałem carbo i biegało mi się bardzo dobrze i byłem zdziwiony że tak dobrze mi idzie. Tera carbo skończyło mi się i czuje ze pogorszyla mi sie wytrzymalosc, więc czy warto kupować znowu carbo czy lepiej trenować wytrzymałość bez brania carbo ?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Carbo to cukry, weglowodany o wysokim IG. Daja nam energie potrzebna wlasnie do takich sportow jak lekkoatletyka lub też sa zrodlem uzupelnienia glikogenu po treningu.
Carbo jest bardzo tania forma weglowodanow przez co jest popularne. Jednakze o wiele bardziej zaawansowanym zrodlem energii moze okazac sie Vitargo. U nas w sklepie Vitargo kupuja praktycznie wszyscy biegacze ect. Sa to weglowodany o bardziej skomplikowanej molekule przez co miedzy innymi nie podnosza szybko poziomu cukru we krwi tylko robia to bardzo stopniowo. Dzieki czemu mamy energie na caly trening. Mozna sobie przetestowac produkt Vitargo CarboLoader (jest na saszetki). Albo kupic worek Carbo.

Sadze ze w tej dziedzinie sportu przyda Ci sie Carbo do treningow. Jesli zwiekszasz swoje osiagi dzieki Carbo to nie odrzucaj tego suplementu. Albo zmien go na Vitargo.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
po co sobie utrudniać. weglowodany to stałe uzupełnienie odżywiania
i jak michal przychylam sie do przejscia na vitargo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 934
dzieki za odpowiedzi :) niestety na vitargo mnie nie stać ;p :) zamówie sobie carbo z biogenixa.
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o pomoc panie AMrku

Następny temat

czy jest sens przyjmowac dodatkowo mega dawki magnezu i wapnia?

Wiecej