SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carb Cycling - proszę o sprawdzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 4097 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32624
z racji tego, że w dziale odżywianie nikt nie był w stanie udzielić mi jakiejkolwiek pomocy/odpowiedzi na pytanie, dlatego wklejam temat również w ten dział.

witam wszystkich. po wielu miesiącach redukcji, czas na DELIKATNĄ masówkę. redukcję trzymałem na diecie zbilansowanej z deficytem, natomiast masówkę chciałem pociągnąć na Carb Cycling, ponieważ bardzo spodobała mi się w teorii ta metoda i czas ją wypróbować w praktyce. I tutaj prośba do was o sprawdzenie założeń mojej diety CC na DELIKATNĄ masę (jest endo, lubię się zalewać i chcę masować bardzo spokojnie i z głową). a wyglądało by to tak:

Mój podstawowy BMR to dokładnie 2086 kcal.
Wiek 25 , wzrost 185cm , waga 74kg

DZIEŃ TRENINGOWY HIGH (nogi + brzuch , klata + biceps , plecy )
2500 kcal - 165 g białka , 80 g tłuszczy , 280 g węglowodanów
(2,2g/kgmc) (1,1g/kgmc) (3,8g/kgmc)

DZIEŃ TRENINGOWY MEDIUM ( barki + triceps )
2250 kcal - 165 g białka , 80 g tłuszczy , 215 g węglowodanów
(2,2g/kgmc) (1,1g/kgmc) (2,9g/kgmc)

DZIEŃ NIETRENINGOWY LOW
2050 kcal - 165 g białka , 80 g tłuszczy , 165 g węglowodanów
(2,2g/kgmc) (1,1g/kgmc) (2,2g/kgmc)

Czy to ma sens?
Czy taki rozkład makro w zależności od treningu może być?
Czy barki z tricem zaliczą się do dni Medium?
I w ogóle czy jakieś uwagi do mojego planu?

W dniach Medium i Low węgle ucinam z ryżu, kasz, chleba, ziemniaków. W diecie na przemiennie występują mięsa (indyk/wołowina) oraz ryby (pstrąg, łosoś). Reszta diety w zasadzie dzień w dzień taka sama - lubię to.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 4097 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32624
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 594 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4352
Sugerowałbym przerzucić plecy do barków i traktować to jako dwa dni Hight bez medium, w dni jak nie spożywasz ryby daj jakieś zródło omega3, dodaj warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
okey, czaje. natomiast jeżeli chodzi o rozkład makro i ogólne założenia to tak może być?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny 93kg

Następny temat

Dieta do oceny

WPC