SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Junior Dos Santos 12.11.11

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47185

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Cain juz pokazal z Kongiem, ze szczeke taka jak Arlovsky to napewno nie ma. Poza tym Junior chodz dobry jest, to Nelsona ani rozbitego Carwina tez nie polozyl do snu, tak wiec ta jego jedyna szansa na wygrana nijak wyglada w praktyce. A Cain bedzie z nim w stojce walczyl, a jak sie skroci to bedzie go glebowal. JDS nawet nie zdaje sobie sprawy jak potezna obrona przed obaleniami trzebaby bylo dysponowac, zeby powstrzymac poderwania Velasqueza ;>. BTW snilo mi sie dzis, ze sie z JDS klocilem, ze nie ma szans najmniejszych na obrone przed obaleniami Caina :D wku..l sie na mnie :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Cain wytrzymal te pare strzalow Konga, ktore wydawaly sie nawet niezłe, ale podejrzewam że JDS potrafi mocniej przywalic. Jakby Cain dostal takiego uppercuta jak Werdum, to pewnie nie byloby tak różowo.
Ale z drugiej strony... Wyobrazcie sobie znokautowanego Caina, albo obijanego na kolanach tak jak JDS tłukł Carwina. Wyobraziliscie sobie? Bo ja ni hooja nie potrafie sobie wyobrazic Caina w takiej pozycji. Wielu innych zawodnikow widze oczami wyobrazni w takim polozeniu, ale jakos jego nie.

Dosc prawdopodobne mi sie wydaje, ze walka zakonczy sie decyzja, ale trudno kogokolwiek obstawic. Jesli Cain bedzie w formie sprzed kontuzji, to prawdopodobnie on. Jesli forma nie bedzie pełna, to obstawiam 50/50. W kazdym razie zlamanego grosza bym nie postawil na zadnego z nich, bo jednak wiele aspektow wciaz niewiadomych u obydwu zawodnikow jest i dziwie sie tym, którzy są przekonani na bank o zwyciestwie kogostam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Za chvuja decyzji nie będzie ;] Nie wiem kto wygra ale daje 99% na tko/ko/gnp/ dla któregoś

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Na pewno typowanie byłoby trochę łatwiejsze gdybyśmy wiedzieli na co naprawdę stać JDS w parterze. Bo tak to z góry zakłada się że jak Cain obali to już wygra na bank. A co by było gdyby to JDS niespodziewanie próbował obalać? Może mało prawdopodbne ale jeśli poczuje się pewnie to kto wie.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Jak miałby JDS obalić Caina? Tylko Lesnar do tej pory Caina usadzil na plecy, i to tak, ze Cain wstał po pół sekundy :]. Więc nie widze sposobu zeby JDS mial obalac. Ani tym bardziej wyciągnąć coś z pleców, bo Cain sie do gardy raczej nie pakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
60/40 dla JDS. Jak będzie spokojnie boksował to Cain będzie miał ciężko. Nie wytrzyma 25 minut obijania przez tak dobrego strikera. Ma jednak szansę, że cygan za bardzo się zapędzi i może dojdzie do obalenia. Ewentualnie Cain może poczekać aż walka przesunie się w stronę siatki. Tam Junior będzie miał mniej miejsca do manewrowania i będzie łatwiej go osaczyć. W sumie to jednak mamy do czynienia z dwoma dosyć kompletnymi zawodnikami i wszystko może się różnie potoczyć. JDS ostatnio zaprezentował świetne obalenia, a Cain pokazał, że potrafi mocno bić. Nie można więc wykluczyć KO w wykonaniu Valesqueza albo GnP autorstwa Santosa. Tak czy siak nie mam wątpliwości, że walka będzie świetna. ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Po tak długiej przerwie Caina, ciężko ocenić jak będzie z formą, ale mimo wszystko to on jest dla mnie faworytem tak 60/40. Nie ma tak dobrej stójki, ale wydaje się bardziej wszechstronnym zawodnikiem, który może skończyć walkę zarówno przez jakieś KO jak i GNP. JDS nie mógł skończyć w stójce Nelsona, a Cain moim zdaniem ma w tym elemencie lepsze umiejętności, nie mówiąc już o zapasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
a imo na 90% wygra cain jesli tylko wejdzie do oktagonu w min takiej formie jak z Lesnarem . nie wierze zeby przynajmniej kilka razy nie obalil JDSa , a tam juz pewnie bedzie pelna kontrola ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
JDS jest na tyle dobry, ze przetrwa z Cainem 5 rund, ale przegra kazda runde i wygrana Caina decyzja. Wczesniejsze zakonczenie bedzie dla mnie niespodzianka. Jesli Cain dalej bedzie mial takie koksiarskie cardio jak do tej pory, to JDS nie dotrzyma mu tempa.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Styl JDS'a jest bardzo energo oszczędny tylko obijanie 3 rundy wywołuje w nim zadyszke, ale u kogo nie wywoła?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmiki instruktażowe o siłowni pod mma

Następny temat

UFC 135 "Jones vs. Rampage" 24.09

WHEY premium