SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Junior Dos Santos 12.11.11

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47136

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spotkamy sie w sądzie






Jasne że spoko, ogólnie jestem mocno podekscytowany tą walką, i w miare możliwości postaram się potłumaczyć jak jakis ciekawy wywiad mi pod kursor myszki wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Znalazłem tysiąc błędów w tłumaczeniu...















































Dobry robota, jak coś to zarzucaj innymi. Oby JDS rzeczywiście wchodził w Caina z agresywnie to wtedy będzie taka walka, że się posramy z emocji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
@annihilus, zobacz na YT co to slamy, bo to były zwykłe obalenia przecież, aczkolwiek bardzo dobre...

Ja już się normalnie nie mogę doczekać... Lesnar, Carwin budzili emocje, ale to zawodnicy bez talentu, bez swoich warunków fizycznych byli by ciency. Tutaj mamy starcie mega zdolnych zawodników. To będzie coś...

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ales pan głupote palnął! Zawodnicy bez talentu bazujacy tylko na warunkach fizycznych? Lesnar to mistrz pierwszej dywizjii zapasów, z najlepszym rekordem NCAA w wadze ciezkiej (106-5).

Carwin troche gorszy zapaśnik, ale również utalentowany, bo mistrz drugiej dywizji. No i nokautujące uderzenie to też zaśługa techniki, wbrew temu co większość myśli.

Chyba ze dla Ciebie dobre zapasy to siła fizyczna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Ale tego, że bez swojej masy byliby ciency nie możesz zaprzeczyć...

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bez swojej masy byliby w LW....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Tam by dopiero dostawali w*******

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie, że zaprzecze. By zbijali i walczyli by w niższej kategorii wagowej. Wiadomo że warunki fizyczne dużo pomagają - ale pisanie że "Lesnar, Carwin [...] to zawodnicy bez talentu" jest niedorzeczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Może masz rację, na mnie po prostu zapasy i nokautjący cios wrażenia nie robią...

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nie no, zgadzam się z Rakhem, te ich wiadra na ABS, wiadomo że pomagają, bo wytrzymują idiotyczne ciosy i generalnie jest moc, ale doświadczenie też mają mocarne.

Carwina G'n'P i generalnie gleba mi się nigdy nie podobały za bardzo, potężne, ale jakieś takie sztywne i bez pomysłu, ale skoro daje radę, to mój problem.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmiki instruktażowe o siłowni pod mma

Następny temat

UFC 135 "Jones vs. Rampage" 24.09

WHEY premium