SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY TO DRĄŻEK CZY HANTELKA ŻADEN ŚWIEŻAK NIE WYMIĘKA- SpAmPoSt

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
to zalezy jaki plan, jest przyjete 4-8tyg ale to zasada nie jest, to jest tylko optymalny czas.ciagniesz plan dopoki sa efekty, z reszta to nie jest post od takich pytan

to do calego planu
a co do 1sesji to zalezy od intensywnosci od stazu

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-06-18 16:47:40

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
dokaładnie bery
ty podales czas w tyg ja w min wszystrko juz wie hehehehehe

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
zdazylem edytowac
nie przeczytalem dokladnie nawet, bo to nie jest post od zadawania takich pytan

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4952
dobra ziomus :] i jeszcze jedno cwicze przez 6 miechow praktycznie bez zadnych odpoczynkow tam jakis treningow regenracyjnych i ostatnio nie mam skokow w bicu moze to byc przyczyna przetrenowania ...?? bo myslalem zeby po wakacjach zakupic jakies odzywy bo nie wiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8036
vigor moze dla ciebie bedzie lepsze FBW??? sam bylem na poczatku niechetnie nastawiony ale zostalem mile zaskoczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
to niej jest ost do takich ******l zrob se regeneracji 2 tyg i nowy pla se uluz i luz

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4952
wydaje mi sie ze nie ... bardzo mi sie podoba typ treningu spilt zobacze moze po wakacjach zaczne fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
miesnie rosna podczas regeneracji a nie treningu, nie ma regeneracji nie ma przyrostow proste.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
jak cwiczysz splita to juz go zostaw, moze odrazy idz na ACT, ej chlopcy cwiczy tym spltem to niech cwiczy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8036
posluchaj Venc1Lq dobrze ci radzi xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelanie w kościach. Co jest???

Następny temat

trenink do oceny:)

WHEY premium