SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY TO DRĄŻEK CZY HANTELKA ŻADEN ŚWIEŻAK NIE WYMIĘKA- SpAmPoSt

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Ja tam jestem zwolennikiem spamu ale powinien byc on zakladany przez powiedzmy moda i powinna byc zablokowana funkcja sogowania Bo dzial bardzo merytoryczny a mlodzi sluchajac rad kieruja sie tymi dopiskami pod nickiem wiecej lub mniej i tak jak w spam-dopingu kazdy jest specem , znawca , ekspertem a wiedze na tym poziomie ma niewielu . Tak wystarczy przyspamowac pare razy i juz sogow 150 jest no ale to moje takie marudzenie tylko


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Miejmy nadzieję że SOG'i które poszły w tym temacie były kierowane tylko i wyłącznie do riona za pomysł.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ja tam jestem zwolennikiem spamu ale powinien byc on zakladany przez powiedzmy moda i powinna byc zablokowana funkcja sogowania
SOGi ktore poszly z tego co zauwazylem poszly dla riona i to na samym poczatku.

Spam post dobra sprawa zawsze mozna pogadac o czym nie koniecznie na temat.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Teraz wyjde na okropnego dziada i marude no ale coz musicie mnie od czasu do czasu przecierpiec

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
_IvErSoN_ ja dzisiaj zauwazylem ze szukasz dziury w calym

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Już wiem, miałem to na bilogii!! To się chyba nazywa... hmm... napięcie przedmiesiączkowe!!

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
To napiecie poegzaminacyjne Zdalem ale jeszcze do mnie nie dociera i musze wyrazic moje suche opinie

No ale tym samym trzeba trzymac dzial na poziomie co nie

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
w dziale musi byc porzadek wiadoma sprawa, ale nie ma co przesadzac z nie którymi rzeczami

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Extra avatar Bery, SOG!

hehe żartowałem

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No to widze ze z tymi sogami sie wszyscy zgadzamy. Milo ze ekipa w dziale rosnie i nie sa to tylko pytajacy

Ale Turcy z Czechami wariuja

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelanie w kościach. Co jest???

Następny temat

trenink do oceny:)

WHEY premium