SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY 6-OXO JEST SKUTECZNE?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Spadaj Leszczu .. to ten typ (o ile to jest facet) wyskakuje do mnie z jakimś "kochanie".. i co to jest prov ?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2331
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
moim idolem jest arnold wiec chce sie do niego upodobnic ale on mial mala dupke wiec ja tez chce, czy mam szanse zostac druguim arnoldem? cwicze tylko klate i bicepsy tak jak on, teraz chce sobie odessac tluszc z dupki mam gruba igle i wpijam sobie i tluszzc wychodzi widze, najpierw na psie to sprawdze p.s pozdrowienia od psisyna i yrkaaa z duzym ,mam jeszce 10 innych nikow na tym forum wiec nie radze mnie banowac bo wam roz***ie to forum w drobny mak ,kumasz cieciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Ju toking tu mi Władysławie??? I miało być priv

EDIT jak chcesz mieć małą pupcie to poproś niech twoi koledzy cie mocniej w nią pchają

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2005-02-21 15:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2331


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no to czekamy na kolejne nicki bo ten moze byc juz nieaktywny
I next uwaga.. kolega chyba nie jest hetero... wiec dlatego nie kumamy jego wysublimowanej retoryki

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a już myślałem ze mu opchne TZ3

f***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Witam.
Widzę w tym poście dużo speców, a mam ważne pytanie.
Kończę pierwszy tydz brania M1T po 4 tabl, dopadła mnie kontuzja nadgarstka i niestety nie mogę trenować
Przerywam cykl i robie 2-3 tyg przerwy.
Czy musze zrobić odblok po tak krótkim czasie (zjadlem 24 tabl po 5mg)? 6-oxo i TT mam pod dostatkiem
Jestem teraz na diecie podobnej do tkd i nie wiem czy na 2-3 tyg nie przejść na ckd i trochę się podrzezbic, a w tym czasie leczyć nadgarstek.
Mieszkam w usa i supli mam pod dostatkiem, wiec mogę kupic co potrzeba.
Czy jest sens przejść na te 2-3 tyg i robić tylko ćwiczenia aerobowe i w miarę możliwości wykonywać trening siłowy, a po tym czasie przejść znowu na ph i masę?
Jeżeli macie jakieś propozycje to bardzo chętnie je zobaczę, dodam tylko ze trening siłowy nie wchodzi w grę przez 1-2 tyg

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam spiechu

Pozdrawiam
SPIECHU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto zamawiał koks z Polski będąc za granicą?

Następny temat

wybór winstrolu

WHEY premium