SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
ziomek się myli,zaczynaj równo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
Okej zacznę równo. Od października startuję więc jak pojawią się jakieś pytania w mojej głowie będę skrupulatnie pytał dlatego proszę o nie zamykanie tematu
dziękuje za odpowiedzi Panowie i do usłyszenia
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
witam panowie ponownie zapowiedziałem, że będę pisał jak co idzie więc zaczynam

dokładna waga przed cyklem 83,400 waga jak u Pani higienistki w szkole więc 100% pewności z pomiarem. Wcześniejsza waga była mierzona za pomącą wagi elektrycznej u znajomego więc na wstępie mała korekta jeśli chodzi o ankiete...

obecnie jestem w 1/3 cyklu meta prawie zjedzona zostało 10tabletek czyli starczy na jeden dzień i troszkę ;p 5 tyg deki z enanem wbite w pupe (200mg/500mg) do tego zakupiłem białko pro-longatum + witaminki z universala i oczywiście osłonka w postaci sylimaron 100.

Póki co jestem bardzo zadowolony waga wskoczyła na 89kg co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło
Jeśli chodzi o siłe też bardzo pozytywnie wykonuje pełne serie z zapasem sił gdzie wcześniej męczyłem ten ciężar na wycisku
Zostało 5tyg deki z enanem i 20 zastrzyków propa będą bite po 100mg co 2 dzień i teraz pytanie czy do tego propka dorzucić może winko? hmmm czy będzie to przerost formy nad treścią?
planuje jeszcze cykl po nowym roku marzec/kwiecień więc na tym cyklu nie chciałbym przesadzić z środkami jeśli ma to być zbyteczne... stąd moje pytanie

pozdrawiam
OiL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Ja sobie nie wyobrazam propa bez winka ;) lubie ten srodek i na ubicie i zejscie po takim cyklu sie nada znakomicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
DeDe_ to jakbyś sugerował dodać winko do cyklu
1-5 meta
1-10 enan
1-10 deca
11-16 prop
11-18 winko?

i tez dziś miałem przypadek przy zastrzyku , że bo wbiciu igły w miesień dałem tłoczek do góry i napłyneła krew do strzykawki oczywiście nie wbijałem soku za drugim razem to samo w takim przypadku wymieniać igłę czy kłuć tą samą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Zejscie winkiem nie dluzej niz tydzien po propie, wiecej raczej niema sensu, pozatym cykl ok, troche jedzie po watrobie bo w sumie 11tyg. hepatotoksycznych srodkow, tak ze zadbaj o oslonki i regeneracje.

Jesli wbijales igle a potem tylko wyjmowales odrobine i wciskajac ja pod innym katem to bym nie zmienial, ale jesli ja wyjoles calkiem to jednak bym zmienil, nie zbiedniejesz a o infekcje wcale nie tak trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz na koniec cyklu jakie uzyskałeś efekty, bo taki cyklon też mi chodzi po głowie A najlepiej zrób foty teraz i na koniec cyklu żeby było lepsze porównanie Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
Przemyślę jeszcze sprawe z winkiem ale widze, że chwalisz te dwa środki przy zejściu więc raczej się skusze czyli rozumuję, że 11-17? czy może zacząć winko później? mam z tym dylemat

mmichaal nie ma problemu po cyklu wszystko opiszę co i jak poszło. Co do fotek może być trudniej jesli będzie dobrze tak jak chce może się skuszę

lodzianin1 może Ty tez coś zasugerujesz Twoje rady zawsze są trafne i cenne.


Zmieniony przez - OiL w dniu 2009-11-14 00:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
możesz dać winko 12-17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
dziękuje Panowie za rady
oczywiście SOG-i dla Was
pozdrawiam i do usłyszenia jak będę przy końcu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz

Następny temat

Omnadren 250 2 strzaly?

WHEY premium