SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 938
Witam ponownie
Panowie udaje się do Was z pewnym dylematem co do cyklu deka/enan wbity meta zjedzona 1 flakon propa wbity forma poszła niemiłosiernie jak przed cyklem wyciskałem 95kg tak po tym co wyżej napisałem poszło do 125kg i stała się rzecz okropna dla mnie na bombce złapałem ostre zapalenie migdała, węzłów chłonnych temperatura 39stopni i popuchły dziąsła w dolnych rogach szczęki jak widzicie spotkało mnie coś najgorszego co mogło 2 tygodnie na antybiotykach spowodowało, że część tego co wypracowałem niestety chcąc nie chcąc musiała zejść ;/ został mi jeden flakonik propa poradziłem się Ziomka który polecił mi dokupić propa na 8 tyg (dwa flakony) i pojechać na tym z białkiem i teraz zabardzo nie mam pojęcia co zrobić z odblokiem czy go przesunąć całkowicie po propie... trafiło mnie coś najgorszego na bombie i niestety jestem w kropce czekam na Wasze rady z góry dziękuje przypomne, że cykl wyglądał
1-5 meta 30mg
1-10 deka 200 mg/week
1-10 enan 500mg/week
i wbita jedna fiolka propa później choroba mnie przydusiła i oczywiście przestałem się kłuć.

Zmieniony przez - OiL w dniu 2010-01-22 02:27:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz

Następny temat

Omnadren 250 2 strzaly?

WHEY premium