SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO MYSLICIE O MYPROTEIN.UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Hehe, pewnie będę robiła ja jutro, więc powiem, ile dokładnie czasu zabiera przygotowanie.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10014
wlasnie kupilem krete ethyl ester i hmb, kur... jaka ****oza, znaczy towar za***istej jakosci , ale ten smak.... przypomina w smaku przepał ;;
jak wy to pijecie?? soki cytrusowe nie dają rady, gorzała przy tym to malina

takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
JA KUPILEM AAKG I ESTER ARGININY, TO PIERWSZE OK, ALE DRUGIE W SMAKU RZEZ. FIRMA BARDZO SPOKO.POLECAM.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
http://www.myprotein.co.uk/mp-max/whey-protein/


Cos z tego, chociaz teraz niezle promocje sa na cheapuk i discount...taniej wychodzi.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
zamowilem hmb w piatek czy sobote, dzis juz dostalem luzik :) tylko ten smak.... mniam mniam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Ja już z 500ł przepuściłem w tym sklepie i jak na razie jestem bardzo zadowolony

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1058
ja tam sie zaopatruje w białko ale ostatni poleciał ester creatyny i kofeina jeszcze jej nie ruszałem ale od poniedziałku jade redukcje także dam znać. ogulnie to chodzi tu o to że myprotein jest za***istą firmą a białka i reszta nie są drogie bo nie płacisz za etykietki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
polecam vitargo po treningu
wlasnie stosuje bez smaku jest wiec trzeba z sokiem pic

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Smakuje jak galaretka, ciezko sie rozpuszcza.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

studia w pl bedac w uk

Następny temat

london lotniko

WHEY premium