SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

COMMANDO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
http://www.greendevils.pl - ciekawa stronka

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
http://www.navysealteams.com

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xpiotr, chciałem sie wypowiedzieć o zielonych diabłach. Przeczytaj cały moj post mimo ze jest dlugi.
czytałem ostatnio ich forum dyskusyjne. Jeszcze bardziej d****nych wypowiedzi nie widziałem. Panowie Ci mysla ze zalozyli grupe paramilitarna i ze jest ona swiatowej elity. Piszą ze GROM nie ma pojecia o operacjach AT, ze w ogole ida tam cieniasy. g**** prawda GROM był szkolony w zakresie operacji antyterrorystycznych przez SAS oraz SASR. Dziwne tylko, ze jezeli oni sa takie cieniasy jak pisza w greendevil, to czemu Fundacja Bylych Zolnierzy GROMu wygrala ogolnopolskie zawody sportowe, a zolnierze GROMu wygrali 2:1 w zawodach sportowych z tak elitarnym 22 Pułkiem SAS z UK. Niedocenianie czlonków tej jednostki jest duzym błędem, bo gdybyscie wiedzieli w jakim zyja w swiecie, zmienilibyscie swoj poglad na ten temat

cytat z wypowiedzi "Odnosze wrażenie że GROM jest do d... i należy go niezwłocznie rozwiązać" ****a czlowieku idż lepiej bawić sie do piaskownicy w komandosa.

wypowiedz Robal "Operacje AT w Polsce, a i możliwe że zagranicą przeprowadzi napewno stołeczny antyterror, który zresztą szkolił gromowców z tego zakresu. Wątpię żeby w tym wypadku uczeń przerósł mistrza. I to z ogromną praktyką w tej dziedzinie (codziennie kilka-kilkanaście"

****a ten palant nie wie co pisze, i po***** **** sie wypowiada.
To w 93r, GROM szkolil w AT antyterrorystów ze stolicy nastepnie wydzial realizacji i zabezpieczeń UOP-u.

Żalosne trzepotanie jezorem. Jeszcze nigdy nie spotkalem sie z takim d****izmem. I oni śmia nazywac sie profesionalistami, ****a niech lepiej pilnuja wlasnej budy

Najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisałem co o nich myśle, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.
Po prostu żałosne...

Najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
Ludzie nie rozumieja JS, mysla ,ze ida tam ci, ktorzy chca sobie postrzelac, dac komus w morde, zjazdzac na linach czy plywac, bo sie nudza w domu. Ja osobiscie darze ICH wielkim szacunkiem, za to co robia ,bo wiem jakiego poswiecenia to wymaga i gdyby tego nie kochali to napewno dali by sobie spokoj. Czasem jest mi ciezko sobie nawet wyobrazic jak Oni dokonuja niektorych rzeczy i z jaka determincja daza do celu. Dla nich nie ma poprzeczki, Oni ciagle sie doskonala aby byc o krok przed tymi, ktorzy zagrazaja tym nie swiadomym zagrozenia.
cytat slow ministra SW Zbigniewa Siemiatkowskiego podczas cereminii wreczenia sztandaru najbardziej elitranej jednostce specjalnej GROM "Polscy obywatele musza miec swiadomosc, ze Rzad posiada sily i srodki, ktore moze przeznaczyc do zadan szegolnych w ich obronie, gdziekolwiek by sie nie znajdowali".

seal
gg 3135075
bóg nie stworzyl człowieka, to ludzie stworzyli swoich bogów

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie tak

Najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
linka do GDL podałem nie znając ich stosunku do JW, absolutnie zgadzam się z poprzednikami i dziękuję im za tą wypowiedź.

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oni mają swoje forum chyba. Ja im nabluzgam..za TEGO Grom'a. :-/ niech sie ciapki nauczą, że GROM jest w stanie prowadzić operacje na równi z Sas albo Navy. Nikt mi nie wmówi, że jest beznadziejny, bo wiem co chłopaki potrafią. Może państwo Polskie jest w złym stanie ale napewno nie ten oddział. Mamy doskonałe poligony, zachartowanych żołnierzy i praktyczne systemy szkoleniowe. Inne kraje nam tego zazdroszczą! Nic nie stoi nam na przeszkodzie aby posiadać tak zwartą i silną jednostke jak GROM (nawet problemy finansowe). Green Devils Fu*k You!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1122
stary ostani post jest z przed poltora roku ;] no chyba ze chciales odswierzyc to sie nie czepiam.

= V-stock =

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MA KTOS MOZE FILM Z MP KYOKUSHIN KARATE Z SIERADZA 2002????

Następny temat

Nerwy-bilet na intensywną terapie ?

WHEY premium