SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CM3+S.A.W.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2058
cz takie dawkowanie będzie dobre
DT
rano 4 kapsułki cm3
30min przed treningiem saw
po treningu 4 kapsułki cm3
DNT
rano 4 kapsułki cm3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
SAW ok, tak jak na opakowaniu.

CM3 DT: 4kapsuly na czczo, 4przed, 4po
DNT: 4kapsuly na czaczo, 4kapsuly ok 30min przed obiadem, 4przed snem

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Mi się wydaje, że aż tyle tej kreatyny nie potrzebuje :P Dawkowanie założyciela tematu było dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
DT
rano 4 kapsułki cm3
30min przed treningiem saw
po treningu 4 kapsułki cm3
DNT
rano 4 kapsułki cm3
+ewentualnie przed IV/V posiłkiem 4 kaps cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Ja jadlem 12kapsulek dziennie, tak jak na opakowaniu. 360cm3 idealnie na miesiac, podzialalo CM3.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
No właśnie miesiąc to minimum cyklu kreatynowego. Optymalnie 6 tygodni. 12 kapsów dziennie to masz 15g białka w DNT to dużo. W sumie wszystko zależy od człowieka. Jedyni robią ładowanie na początku stosując dużą ilość jedni minimalne bez przerwy. Organizm różnie reaguje. Ja aktualnie będę zaczynał cykl 8 tygodni. Etykietami nie ma co się kierować bo producent chce aby produkt szybko się skończył i polecieć do sklepu kupić nowy. Na etykietach białka też masz napisane, żeby pić 3x dziennie po 30g a jeśli z każdym posiłku jesz białko to na nic Ci się nie przyda proszek bo organizm nie przyjmie tyle białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
To prawda, zgadzam sie z tym, bo nei ukrywam, ze biorac jakiekolwiek MONO przyjmuje po 5g w DNT i 10g w DT - tyle, ile organizm czlowiek formalnie jest w stanie przyjąć. Biorac jablczan sugerowalem sie mimo wszystko etykietami, jedynie przy TCM zszedlem o 2kapsulki mniej przy DNT.

Ogolnie wracam do MONO - do obecnego cyklu. Bialko rowniez spozywalem w zaleznosci od dnia. Jestem ektomorfikiem, wiec generlanie moge ladowac w siebie bialko i czekac az wybuchne :D (urosnę)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
1 kapsułka CM3 Treca ma 1,25g kreatyny, więc porcja 4 tabsów = 5g kreatyny. Ja z kolei teraz będę próbował pierwszyy raz jabłczanu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Zete jestes ekto i jak bedziesz ladowal w siebie nie wiadomo ile bialka to nie dosc ze obciazysz nieptorzebnie nerki to bedziesz chudl bo przyspieszysz i tak juz szybki metabolizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porządny Cykl

Następny temat

Jak stosować suple?

WHEY premium