SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCESZ DARMOWĄ KOSZULKĘ? WBIJAJ W LINK %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2061
Mnie przyszła XL-ka trochę cuchnie cementem jakby :D Ale po pierwszym praniu jest w porządku.Szkoda że większych nie mają no ale cóż darmocha to darmocha i tak powinniśmy podziekować za takie darowizny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7185
A długo czekałeś ? A zaznaczyłeś przy zamawianiu że chcesz otrzymywać wiadomości ma maila dot. tej wyższej szkoły ?

'Bo życie chcę brac tylko w systemie All Inclusive'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Wspominaliscie o pendrive. Zamawial moze ktos i wie jakie pojemnosci przysylaja? Nie potrzebuje duzego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8259
Znajomy zamówił i przyszedł mu dzisiaj , pojemność 1GB

'Pain is a necessary component of sacrifice which is the barrier between mediocrity and excellence...'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522688
ja zamówiłem na siostrę penadrive wciąż czekam, 1 GB to i tak nie źle, myślałem, że max 512 MB dadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2061
Do miesiąca jakoś tak.Niewiem czy się nie pokusić o zeszyt A4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
zamówiłem koszulke, zeszyt i pendrive, ciekawe czy przyjdzie

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2061
Wszystko na siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Jak większośc zamawia to czemu ja mam nie zamowić, powiedzcie jeszcze czy jest jakaś oplata jak przyniesie listonosz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522688
nie ma żadnej opłaty, to przychodzi normalnym listem, nie poleconym, nie priorytetem, także w skrzynce szukaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odklejenie siatkówki a siłownia?!

Następny temat

Czy się opłaca

WHEY premium