SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bydgoszcz kulturystyka

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Witam mam pytanie.
Czy w Bydgoszczy jest klub kulturystyczny do którego można się zapisywać??? Mam 17 lat i trenuje już ponad rok i chce na poważnie zacząć kulturystyke Za każde informacje dziękuje

NO PAIN NO GAIN!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Jeśli ci chodzi o kulturystyke "pokazową" to nigdzie niema takiego klubu jeśli ci chodzi o trójboje, dwuboje, podrzucanie ciężarów to na zawiszy są takie sekcje niewiem dokładnie czy trójbuj i dwubuj ale napewno podrzut ciężarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Dzięki za odpowiedź właśnie chodziło mi o pokazową... do trójboju albo dwuboju niezbyt się nadaje, nie mam super siły i dodatkowo skrzywienie kręgołupa ;-/

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Każdy kulturysta "pokazowy" ćwiczy na takich siłowniach jakie sobie wybiorą poprostu musisz przygotowywać się do zawodów i startować poprostu musisz szukać zawodów dla amatorów i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Wiem że najczęściej tak się robi ale moja mama trenowała kulturystyke w Bydgoszczy czyli musi coś być w tym rodzaju w bydzi albo było przynajmniej. Zawsze jeszcze są ciężary jak piałeś

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14413
jest klub Violetta Bydgoszcz , prowadzony przez panią Violettę Pryłowską , w Toruniu jest też Efekt Toruń
ale jeśli chcesz wyjść na debiuty to nie musisz być zrzeszony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
siłowni Pryłowskiej juz nie ma od kilku lat , teraz ma chyba jakis klub w Solcu Kuj ale mogę się mylić , tak jak pisali wyzej musisz znalezc miejsce ktore tobie najbardziej odpowiada a dalej to juz twoja motywacja i ciezka samodzielna praca, ew poszukac sobie trenera ktory by cie poprowadzil jednak nie wiem czy w bdg ktos sie zajmuje czyms takim , pozdr

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

treningi boksu tajskiego w Świeciu

Następny temat

Sprzedam nowe obciazenie PROMAX 55kg BYDGOSZCZ

WHEY premium