SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa bokserów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bo mają więcej włókien szybko kurczliwych czy jakoś tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
racja xper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Ja słyszałem ze AA mają bardziej rozciągliwe miesnie

Zmieniony przez - Hubi0012 w dniu 2013-05-11 10:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
Nie możemy mieć żadnych kompleksów po prostu typowy czarny jest szybszy (większa liczba włókien szybkościowych) oprócz jednego plemion z rejonów Keni i Etiopii. Jeśli macie wątpliwości jak rasa jest prawdziwymi wojownikami to powiem wam że tylko białym mężczyznom okłada się żelazo w stawach. O czym to świadczy? O tym że od tysiącleci ponosimy rany w bitwach a to przystosowanie ma nam pomóc się nie wykrwawić( żelazo składnik krwi). Mamy też silniejsze łydki (zero murzynów w kolarstwie). Więcej siły w rękach np. w dwuboju siłowym, strongmani. I częstsze jest u nas połączenie włókien mięśniowych wytrzymałościowych i siłowych (wioślarstwo). Poza tym jesteśmy wyżsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
Co do bokserów z wcześniejszych lat w HW oni żyli w piekle gdzie boks zdawał się dziecinną zabawą.




Zmieniony przez - ello72 w dniu 2013-05-11 14:59:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663
Biali sa lepsi w sportach silowych, dwubuj itp. No i najwazniejsze jestesmy bardziej inteligentni, zeby nie bylo, ze jestem bialym rasista, zolci ponad nami jesli chodzi o inteligencje.

Zmieniony przez - WacPanSilny w dniu 2013-05-11 16:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
tygrys1703
jak chcesz być taki poprawny to nie murzyni tylko Afroamerykanie


to by oznaczało, że murzyni w afryce to też afroamerykanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
w sumie, po mojemu to ten temat zmierza w zlym kirunku i powinien byc usuniety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Mają lepsze predyspozycje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto sie starać?

Następny temat

Dawne ćwicznia bokserów??

WHEY premium