SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki..teraz pompeczki ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
robilem brzuszki, ale przeczytalem od groma tematow o brzuszkach i widze, ze one za bardzo nie daja
wiec teraz oprocz brzuszkow (robie okolo 250 dziennie) robie rowniez pompki. dzis zrobilem juz 50 i chce zrobix jeszcz drugie 50. i teraz pytania :
-gdzie sie powinno trzymac nogi? ja trzymam na 30cm podwyzszeniu, bo wtedy jest mi o wiele latwiej
-jakie przerwy miedzy seriami?
-przeczytalem gdzies, ze nie powinno sie robic przed/po jedzeniem, prawda?
-po jakim czasie bedzie widac jakies efekty?
-co poprzez pompki i brzuszki najbardziej sobie rozbudowuje?

nie odsylajcie mnie do innych tematow, tylko prsze odpowiedzcie w tym,
pozdrawiam LOPEZ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
temat poszedl troche w dol
czekam na odpowiedzi,
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pompki rozbudowuja klate, i przednie aktony naramiennych, pracują też trochę plecy, brzuszki to wiadomo
moze sprobuj tak jak ja:
pompki klasyczne 4 s X 20 powt
pompki z nogami wyżej 2sX 15p
pomki na 2 taboretach 4 s x15p
przerwy po 90-120 sek
czestotliwosc 1 raz w tygodniu,
sprobuj, pozdrawiam, 50 pompek to moim zdaniem stanowczo za malo
jak widzisz ja w swoim treningu wykonuje w sumie 150 pomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do jedzenia, nie polecam robic pompek wczesniej niz 2 godz po jedzeniu zwlaszcza obfitym posilku, mozna sie pozygac (sprawdziłem to na sobie), a efekty przychodza pomalutku, zalezyt jeszcze od organizmu, gadałem z gościem co w klacie ma chyba jak dobrze pamietam 127cm i wciaz jego miesnie reaguja na pompki, ale robi ich znacznie wiecej ode mnie, w moim przypadku lepiej dzialaja cwiczenia na silowni, ale w terj chwili nie mam dostepu do silki a w domu mam za malo ciezarow do treningu klatki, ale moze od przyszlego tygodnia zaczne chodzic na najlepsza silke w swoim miescie i to za darmoszke, mam nadzieje ze tak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Nie rozumiem o co ci chodzi. Piszesz najpierw o brzuszkach i ze one malo daja wiec wydawaloby sie ze chcesz zajmowac sie brzychem a ty pytasz sie o pompki. Wiec o co ci dokladnie chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
o co dokladnie chodzi?
heh, glownie o brzuch, ale nie tylko. ogolnie chce rozbudowac tulow, klate, plecy...
dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
jeszcze cos : jak robie popmki na 30cm podwyzszeniu (tzn. tam trzymam nogi) to w niczym nie przeszkadza? efekty beda takie same jakbym robil normalne? bo wiadomo - latwiej sie tak robi. i jeszcze jedno. jak powinienem sie opuszczac? do samego dolu, zeby nosem dotykac ziemi, czy troche wyzej? tak do polowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Sam to wyczuj rob tak zeby czuc maksymalne napiecie miesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
maksymalne jest do samej ziemi - wiadomo, ale to jest zayebiscie trudne, tak malo zrobie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
No wlasnie to wyczuj to cwiczenie i rob tak zeby bylo trudno ale zeby zrobic zalozona ilosc powtorzen co nie znaczy ze masz zalozyc sobie ze zrobisz 100 pow a bedziesz sie troszki opuszczal ale mysle ze wiesz o co mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana! czy na lepsze??

Następny temat

Ile ruchów

WHEY premium