SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch po ciąży

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Witam :) Mam taki problem: 1,5r temu urodziłam dziecko i pozostał mi duży brzuch. Nie jest to zwisająca warstwa tłuszczu, tylko wydęty brzuch w ogóle nie podtrzymywany przez mięśnie, choć i skóra jest wiotka. Przed długi czas olewałam sprawę, bo myślałam, że brzuch dojdzie do siebie, niestety wyglądam jakbym była w 5 miesiącu ciąży. Od 20 dni ćwiczę ABS mięśnie brzucha z youtubem. Zauważyłam również, że dosyć rzadko korzystam z toalety, więc wprowadziłam do diety kefiry, błonnik buraczany, Activie itp- pomogło, codziennie się wypróżniam. Bardzo proszę o porady dla zupełnie nie znajacej się osoby w tym temacie co mogę zrobić, by przywrócić swoją dawną figurę? W czym tkwi problem? Dodam, że przed ciążą ważyłam 44kg (nigdy więcej) przy 164cm wzrostu, w ciąży dobiłam do 70kg (+26kg), a na chwilę obecną ważę 49/50kg. Brzuch przed ciążą max 60cm, obecnie 74cm. 25 lat. Nie odchudzam się, ponieważ wszystko mam bardzo szczupłe, wręcz patyki, tylko ten brzuch, no i pośladki, ale one mi nie przeszkadzają. Przez całe życie jadłam co chciałam, ile chciałam i kiedy chciałam, a byłam wciąż szczupła i tęsknię za tym stanem ;) Pozdrawiam



Zmieniony przez - diarass w dniu 2017-03-20 00:31:03

Zmieniony przez - diarass w dniu 2017-03-20 00:34:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Tak to może być ta przypadłość ale na własną rękę nie ma co działać. Lekarz i kontrola i wszystko będzie wiadomo.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Przydałoby się zdjęcie. Bo to może być wada postawy pogłębiona przez ciążę, distaasis recti, bądz też nietolerancja pokarmowa. Miałas niedowagę, ciąża to rewolucja hormonalna dla organizmu, też coś mogło do normy nie wrócić. I witamy w realnym świecie "przez całe życied jadłam co chciałam i byłam szczupła" działa tylko do pewnego czasu. Warto też ocenić dietę, bo być może jesz za mało, kiepsko jakościowo i stąd problem z sylwetką.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
A jak teraz wyglądają nawyki żywieniowe? Odżywiasz się w jakiś konkretny sposób ? Jak z aktywnością poza tymi brzuszkami ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Zdjecie dodam wieczorem. Strasznie to wszystko wyglada nieproporcjonalnie u mnie. Czy mam wade postawy? Nic mi o tym nie wiadomo, za dziecka korygowalam odstajace lopatki I tylko to. Karmilam piersia do 16 miesiaca, przez pierwszy rok moja dieta dostosowana byla do karmienia piersia, pozniej odpuscilam sobie I jadlam niekoniecznie zdrowo. Sniadanie to tylko cos lekkiego typu jogurt, drugie sniadanie owoc, obiady biore ze stolowki szkolnej, bo sa genialne. Codziennie cos innego, swieze, duzo gotowanego, malo soli I cukru. Podwieczorek, no I kolacja, ktora jem pozno I nie sa to raczej odpowiednie rzeczy na noc - staram sie z tym walczyc. Odrzucilam slodycze. Jesli chodzi o aktywnosc fizyczna to oprocz trebingu z youtubem to robie sobie szybkie piesze spacery z wozkiem pod gorke, a poza tym jak standardowa mama malego szoguna nie posiedze przy cieplej kawie. Mam nadzieje, ze jest dla mnie jakis ratunek. Zabralam sie za redukcje brzucha, a nie wiem co mam robic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7560
Primo na pewno za malo pijesz. Na poczatek conajmniej 2 litry wody. Rano kupujesz,wlewasz do butelki wode, wieczorem ma nie byc.
Secondo wywal nabiał. Wiekszosc doroslych nie toleruje go, Twoja dieta sie na nim opiera. Zadne jogurciki, kefiry, proponuje pelnowartosciowe rzeczy- jajka, mieso, ryz i tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Pije 2 litrry, no moze niecale, ale nie wody. Odkad urodzilam I w szpitalu kazali mi pic sok jablkowy na laktacje tak codziennie 1l soku jablkowego + inne plyny. Wody niecierpie...ale postaram sie z cytryna ja przelknac. To prawda, duzo nabialu jest w mojej diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
zdjęcia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Sprawdz czy nie masz diastasis recti, bo jesli masz to brzuszkami tylko pogorszysz swoj stan.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Deja vu chyba rzeczywiscie to bedzie to :( szybko przegladnelam internet...sa jakies sposoby na ta przypadlosc? Jak nie cwiczenia to moze pas sciagajacy? Co o tym myslisz? Bo ja do tej pory bylam przeciwniczka tego pasa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Poszukaj tu na forum artykulu Rozstęp mięsni brzucha, nie podrzucę linka, bo z telefonu nie umiem. Sa na to ćwiczenia, ale skontaktowałabym się z lekarzem, bo to na powazny problem wygląda i byc moze trzeba będzie uporac się z tym chirurgicznie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Dziekuje bardzo za wszystkie wskazowki, bede dzialac :) deja vu dzekuje z osobna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny gryf

Następny temat

Powrót na siłownię - plan push pull 4 dni

WHEY premium