SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch itp.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 21
Witam.
Mam pytanie odnośnie pracy nad brzuchem a mianowicie: wykonuje pewien cykl który mi zajmuję niewiele ponad 20 min. I zauważem co normalne,że ćwiczenia te sprawiają mi coraz mniej kłopotu i czy zwiekszenie powtórzeń w serii powinno pomóc czy trzeba koniecznie zmienic ćwiczenie a jak tak to bardzo bym prosił o link do jakis ciekawych treningów w ty zakresie.
Pytanie drugie krótkie, codzień rano jem na śniadanie mleko z płatkami miodowymi. Czy jet to dobre jeżeli chcemy troche uciec od tkanki tłuszczowej czy lepiej pare kromek chleba razowego z jajkiem na twardo.
I trzecie pytanie. Trenuje 3x w tyg od ponad 8 mc i mam teraz tydz przerwy związany z urazem ręki. Czy to znacznie wpłynie ma moją kondycje i wyglad czy takie przerwy w treningach sa czasami potrzebne? I jeszcze jedno macie może do zaoferowania jakis dobry spalacz tłuszczu? tylko naprawde dobry bo tu nie chodzi o kase bo kupilem Animal Cut kosztowalo kupe kasy a efektow zero tylko spac przez to nie mogłem.
Troche tego dużo ale byłbym maxymalnie wdzieczny jak by ktoś mógł mi pomóc.
Z góry dzięki i pozdrawiam was byki 3ym sie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

zalezy ile tych płątków miodowych, jak tak 20 g to się nic nie stanie, jak jesz sporo to trzeba pamietać ze to jest cukier w sporej mierze, nie jest to pożądany produkt na redukcji

w tydzien się nie robi formy i się jej nie traci chyba ze sylwetka jest przedstartowa to w ciągu 1 dnia się moze dużo zmienić

Niestety sam spalacz za Ciebie nie zrobi formy, jak treningi i dieta kuleją to i sterydy nie pomoga
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga elektrocznicna

Następny temat

Szkolenia on-line

WHEY premium