SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - jak spalić tłuszcz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
kazdy trening zakoncz brzuszkami i rowerkiem okolo 20 min powinno pomuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
jezeli chodzi o spalanie tkanki tluszczowej z okolic brzucha bez trzymania odpowiedniej diety -jest ciezko.
ale nie niemoliwe,proponuje codzienne bieganie 30-60min na przemian z rowerem i skakanka
ok.500 brzuszkow,ale o zruznicowanych ruchach tzn.10 serii po 50 powturzen-co 2 dzien, chociasz ja stosuje trening codzienny
no i co 3 dni kolko rehabilitacyjne
taki trening trzymac nie dluzej niz 3 miesiace duzo wody i weglow no i bez zadnych dopalaczy kofeinowych itp. bo nerki moga strzelic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Tomek. mi np bardzo pomógł spalić tłuszcz thermo speed extra.w sumie to też zależy od organizmu,bo na jednym to działa,a na drugim może już nie.poczytaj sobie o tym opinie,dawkowanie. myśle ,że godzinka dziennie spokojnie Ci wystarczy na to.ja sam sie zabieram niedługo znowu gubić tłuszcz,bo chciałem troche na zime zostawić hee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Nie wiem czy zauważyłeś ale to temat sprzed 13 lat :) A ostatni post z 2009 roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 418
Dzień dobry
Czy odstawienie piwa na kilka tygodni/ miesięcy spowoduje spadek brzucha i ile? Obecnie codziennie wypijam ok 3-4 butelki

Pozdrawiam



Zmieniony przez - tomekromek1214 w dniu 2018-08-24 14:38:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Podstawą są treningi siłowe i odpowiednia dieta, a nie odstawienie jednego produktu. Nie zmienia to jednak faktu, że picie 4 piw dziennie nie jest dobre dla naszego zdrowia i sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 418
A czy treningi siłowe można zastąpić godzinną jazdę na rowerze stacjonarnym 4-5 razy w tygodniu ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2755
Jak chcesz schudnąć poprostu jedz mniej albo ruszaj sie wiecej ;) poniżej zapotrzebowania kalorycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2755
Obojętnie czy będziesz chodził, biegał, jeździł na rowerze. Możesz schudnąć nawet cały dzień leżąc ale wtedy mało kalorii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
Jak odstawisz browar to na pewno Ci spadnie brzuch. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie - omlet, szybko odpowiedzcie

Następny temat

xxxxxxxxx

WHEY premium