SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bromokryptyna a jajca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
1,5 miecha po zakończonym pct. Bromo szarpie głownie żeby zbić prolaktyne i estradiol, Lekarz mówił ze jeśli prolaktyna leci w dół to estradiol też spada nawet o 10-20%. A że nie chce zbijać estrogenu ari albo tamoxem bo przy dłuższym stosowaniu mam saidy i ciężko dobrac dawki jak sie jest off. Przy zrzuceniu trochę estro definicja jest naprawde dużo lepsza. Bromokryptyna jest wedługmnie najlepszym środkiem do tego, ari jest za mocne o tamoxsie krążą opinie ze kancerogenny, kiedyś furke szarpłem, wiadome wody sie pozbaedziesz najlepszy efekt, ale jak trzeba zbic wage albo odwodnic sie na zawody. Na dłuższą mete najniebezpieczniejszy środek szkoda zdrowia na to . Bromo lekko zbija estro i progesteron , przez to można ruchać i ruchać nie ma takich efektów ubocznych. Jestem z pogranicza edno-mezo i niestety nawet gdy mam bf w granicach 8% nie mam dobraj definicji. Na dawkach bromo 5mg definicja naprawde sie bardzo poprawie przez dłuższy czas mozna bardzo dobra forme z dobra dietka utrzymać bez koksu.

Mam 19 lat niedawno skonczone, może ten estro sie jeszcze unormuje . Od czasu gdy miałem 17 lat robiłem badania estro i zawsze leciutko albo w górnej granicy normy. Endokrynolog i androlog mówił że już raczej sa małe szanse aby w tym wieku coś się samoistnie zmieniło.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dobry jestes zawodnik Doswiadczenie masz solidne, wiec niepotrzbnie pytasz
Jak dziala bromo przy trenie? Mozesz cos powiedziec na ten temat?
A IA przy 750 testa/week jest idealne, sam teraz tak jade i powiem ci ze nie ma zadnych problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
heh tak na serio to sie tak za bardzo nie znam Wychaczyłem ostatnio w miare dobrego endokrynologa który się zna na dopingu i opiekuje się zawodnikami.

Nad czymś takim myślę, tylko narazie jajuszka nie dają mi spokoju

1-5aga 50mg ed
1-12enan 500mg e3d
1-10deca 500mg e5d
8-17bold 700mg e5d
14-20wino 50mg ed
11-20prop 150mg ed

A jeśli chodzi o tren to tez go chciałem dodać. Ale doszedłem do wniosku że i tak nie wyrobie sie na debiuty w marcu. Więc szkoda trucia trenem. trenu jeszcze nie kułem. Ale b cmplex iniekcyjny bromo i ari. Żadne gino nie powinno wystąpić nawet z deca, choć wszystko od dawki zależy.

Znajomy kiedyś bił w jednym cyklu testa trena dece i bolda . nie wiem czy szarpał jakieś inhibitory ale suty miał w porządku.

Zmieniony przez - pysio12345 w dniu 2007-12-13 18:41:10

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Scorpio zartowalem z tym kangurem
A wracajac do Bromo to trzeba umiec dopasowac
dawke poniewaz jak przedobrzymy moze naz
konkret wysuszyc i po przyrostach
podobnie jak i z arim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dlatego przy IA grzejemy dzikie dawki. Ja obecnie robie 750/week, a klepalo rownie dobrze na 500/week bez. Tylko ze pozytywne efekty IA sa dla mnie nieocenione, jedynie ekto moga sobie pozwolic na szalenstwo z dlugimi estrami bez specjalnego zalewania.
A poza tym problem gino znikna definitywnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna wykrywalność

Następny temat

NA POSZUKIWANIACH UOLESA I LOKURVY %-) CZYLI SPAM DZIALU DOPING %-)

WHEY premium