SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brett Rogers o walce w parterze przeciwko Fedorowi.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Rogers mógłby troche na siłce posiedzieć bo za pewny sebie a praie jak Zulu wygląda;)

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
no podejrzewam że dostanie podobny oklep jak Zulu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No nic nie wiadomo, po przegranej Mino z Mirem, wcale mi sie nie wydaje juz wszystko w MMA oczywiste.
Gosc ciezko pracowal, napewno zasluguje na np. bycie w UFC bardziej niz 50% tamtejszych zawodnikow HW.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Lol... porównywanie kolesia, który zgwałcił każdego z kim walczył do Zulu to chyba najbardziej kretyńska rzecz jaką słyszałem.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Hm chyba nie zauważyłeś że dałem ;), dla żartu napisałem bo widać że na siłowni się nie katuje i wygląda "prawie jak Zulu" a nie mówiłem nic o jego umiejętnościach

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
zulu na ulicy i tak by kazdemu na*****al :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
" bo widać że na siłowni się nie katuje"

a od kiedy zawodnicy mma katuja sie na silowni dla wygladu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jak tu się coś dla żartu pisze, to trzeba dać "" - inaczej nie ma ch**a we wsi!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 699
MiamiInk- ja tylko dodam, że to właśnie też mi się najbardziej we Fedorze podoba, zauważyłem taką zależność, że im bardziej zawodnik jest wytatuowany i im bardziej sie buja przed walką, tym gorzej przegrywa

Żyje od treningu do treningu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blood and Bone - film z paroma zawodnikami mma

Następny temat

Ray Mercer chce walczyć z zawodnikami MMA.

WHEY premium