SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
To czy mam dokładać ten cieżar do tej pierwszej serii czy powiększać progresje. W pierwszej serii mam na myśli ze na poczatku bede nial juz nie 14 kg a 16 i co serie dalej bede dokladac 2kg. Czy może mam dokładać o 2k coraz wiecej z serii do serii. Masło maślane, wiem xD. Z góry dziękuje za odp. P.S Przepraszam że napisałem to 2 dwóch postach ale niechcący nacisnąłem enter ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz zakładać tyle ciężaru aby w każdej serii zrobić wcześniej założoną ilość powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
Jakoś mi ta odpowiedź nie pomogłą wiesz? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo Ty chyba sam nie wiesz czego chcesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
Napisałem już wcześniej że chce rozwój w sile. Więc chyba wiem czego chce, a to że pytam jak dodawać cięzary w tym celu to chyba normalne prawda? Napisałeś że mam zakładać tyle cięzaru żebym zdołał wykonać założona ilość powtórzeń. To ja wiem, tylko co wtedy kiedy już mam ten ciężar, podnosze go cały czas a siłe nie idzie w góre? Właśnie o to pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
jeslli robisz progresje to dodajesz ten kilogram czy dwa co trening i wtedy wszystko bedzie szlo w gore, jaki masz staz i na ktorym etapie jestes w tym programie? podaj jeszcze obciazenie robocze w podstawowych cwiczeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
Mój staż to 47 dni. jestem w 2 ETAPIE i niedługo przechodzę do 3. Ale ja nie wiem jak dodawać te cięzary w tej progresji ;p Czy dodawać z treningu na trening o 2kg więcej ogólnie czy może zwiększać progresje, tzn że co serie nie będe zwiekszać juz co 2kg a co 4kg. Nie wiem czy jasno pisze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
W takim razie zwiekszaj obciazenie z treningu na trening, w przypadku Twojego stazu mozesz robic takze stale powtorzenia bez progresji i po prostu dokladasz w tym przypadku na poczatku treningu obciazenie i cwiczysz nim caly trening ( mysle ze prosciej Ci tak bedzie) progresja jest stosowana u bardziej doswiadczonych chodz i niektorzy poczatkujacy ja stosuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
Ok dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW

Następny temat

Cwiczenia na klate

WHEY premium