SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak pompy w Bicepsie,pompujące się barki..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
obiad normalny wrzucaj jak masz w domu na 4 posilek a na 5 mozesz wrzucic powiedzmy jakas piers, ser biały, co tam wolisz troche wegli do tego i tyle. Ja Ci powiem ze nie bawie sie w codzienne jedzenie tego samego. Codziennie jem inaczej jednak staram sie na oko zeby bialka bylo okolo 180-200g. Mozesz dorzucic do 2 posilkow po 15-20g oliwy z oliwek, dokonale podbija kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
obiad normalny wrzucaj jak masz w domu na 4 posilek a na 5 mozesz wrzucic powiedzmy jakas piers, ser biały, co tam wolisz troche wegli do tego i tyle. Ja Ci powiem ze nie bawie sie w codzienne jedzenie tego samego. Codziennie jem inaczej jednak staram sie na oko zeby bialka bylo okolo 180-200g. Mozesz dorzucic do 2 posilkow po 15-20g oliwy z oliwek, dokonale podbija kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Mój problem polega na tym ze w czasie 4 posilku jestem jeszcze w sgl a w czasie 5 wracam..co moge w takiej sytuacji zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
sewww wiem , czym sie ludzie szprycuja , bo mam z takimi doczynienia prawie na codzien , w przyszlosci bede takim bezmózgom przeszczepiał wątrobe :) To co napisalem to prawda , nie warto robic duzej masy bo to szkodzi zdrowiu . I tak mięsnie szybciej nie urosna , tylko tłuszcz .
Gainer to zwykly cukier i jakies bialko w proszku , nie dosc , ze jest drozsze od pelnowartosciowego jedenia to zle wplywa na organizm . Raz czy piec razy nie zaszkodzi , to sie tyczy wszystkiego , ale takie sa skutki zapasania sie jak swinia

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2013-12-08 18:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
Wiesz nie kazdy ma taki komfort ze moze jesc kiedy chce. Jak sie pracuje po 10 godzin dziennie i ma dom na utrzymaniu to trzeba sobie radzic, ja uwazam ze gainer jest mega pomocny w budowaniu sylwetki. Ty dziwnie myslisz po swojemu w sumie to jak mlody lekarz, kazdy jest zarozumialy nie ma sie co dziwic. Ja Ci powiem ze nie trzeba sie wcale pasc jak swinia jak w lutym zaczalem trenowac po 5 latach przerwy i z 80 kg wskoczylem na 97 majac tylko 86 cm w pasie przy ręku 45 cm wiec nie wkrecaj mi ze po odpowiedniej ilosci makrosów nie rosnie sie w dobry sposób. Takie są skutki trenowania i bycia wielkim. To nie ma nic wspolnego ze zdrowym stylem zycia nie ma sie co oszukiwać, zdrowe to moze byc wlasnie delikatne cwiczenie na siłowni a nie katowanie sie ciezarami i duże porcje jedzenia, plus do tego czesto SAA. Jednak jak juz pisałem kazdy robi to co chce robić, i nie ma co mu tego zabraniać, bo kazdy ma swoje życie, i sam nim kieruje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Wracajac do tematu :D
Jakieś pomysły na 4 i 5 posiłek ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
ja CI powiem ze ja w szkole jak chodzilem to zapisalem sie na stołówke szkolną hehe. Obiad w szkole i obiad w domu plus ze 2 posilki dobre jeszcze i styka. A jak nie masz opcji stołówki to po prostu kanapki sobie rób z duza iloscia wędliny wiesz jakis ogóreczek dobry pomidorek to jest tez spoko opcja w Twoim przypadku. Poza tym chlopaku ty jestes mlody i masz metabolizm jak szalony mozesz jesc ile chcessz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
He he może metabolizm jest jak szalony aczkolwiek źle działa na mnie dużo żarcia :D
Strasznie mnie zalewa tłuszczem diety nie mam ale postaram się coś dorzucić i dokończyć to do jutra po prostu wrzucę więcej kanapek i ewentualnie dokupie sobie odżywkę białkowa tam gdzie nie mam jak upchać tego białka a potem dopisze obiad itp :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
No i git widze ze kumasz o co chodzi. Jeszcze trening zmień, napisz co Ci wchodzi a co nie, chetnie pomoge bo sam przerbialem mase planow i w sumie na kazda grupe trzeba miec swoj sposób pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

technika wykonywanych ćwiczeń

Następny temat

Nasz filmik motywacyjny na spontanie

WHEY premium