SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak pompy w Bicepsie,pompujące się barki..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Co do tego wiem ile mam jeść białka ile węgli ile tłuszczu na to by przybrać na masie i żeby za bardzo się nie zalać ale tak jak wspomniałem nie każdy ma finanse na wygórowane żarcie..Kulturystyka to kosztowny sport nie masz hajsu nie masz sylwetki aczkolwiek ja i tak będę robił bo to po prostu kocham,może efekty będę miał później ale zawsze jakieś sa nie za duże ale liczy się serce do walki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
tylko ci sie tak wydaje. To nie jest drogo jak jesz codziennie u matki, bo raptem masz piersi z kurczaka po 12 zł za kil w lidlu. Makaron to grosze, jakas surówka ? Stary to naprawde nie jest duzo. Obiady jesz normalnie, naprawde nie trzeba jesc codziennie łososiów itd co ty myslisz ze ja tak robie ? Coś Ty, kazdy orze ile moze tak samo i ja. Jak sie chce to wszystko mozna, piszesz ze nie masz kasy a nawet nie wiesz co ile kosztuje bo nie robisz sam zakupów. Mysle ze jakbys powiedzial matce ze raz w tygodniu chciałbys sobie ten kilo piersi kupic, co tego ze 2 puszki tuńczyka to na pewno by ci pozwoliła. Musisz kombinowac gosciu, ja tak robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Może masz rację,jak się tak głębiej nad tym zastanowić to nie wychodzi wcale tak dużo..
Wyliczę jeszcze raz zapotrzebowanie na makro składniki zobacze co mam w domu i co mogę mieć i coś się ułoży z tego :)
A tak pytanie apropo Węgli to ma to jakieś większe znaczenie z czego będa te węglowodany? Wiadomo jest różnica jak się je cukry proste a złożone tylko zasadniczo mnie interesuje taki przykład jak pieczywo Ciemne czy białe obydwa pieczywa maja węglowodany aczkolwiek każdy mówi że pieczywo ciemne wgl ciemne makarony ciemny ryż jest dużo lepsze od białego? Wiesz może coś na ten temat dlaczego każdy sięga po ciemne produkty?

Zmieniony przez - Patryk1222222 w dniu 2013-12-08 00:11:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
jak wolisz. Ja Ci moge polecić z węgli makaron, ryż normalny jedz, chleb biały tez normalnie jedz, Ty jestes szczupły u musisz przybrac, a musisz sobie zdac sprawe ze nie zrobisz czystej masy miesniowej bez tluszczu. Zawsze toche tluszczu musisz złapac. Pokombinuj sobie z posiłkami naucz sie robic dobre żarcie sobie. Moge Ci np polecic robienie sobie kanapek z chlebem razowym na to kupujesz tunczyka z puszki i robisz kanapki z tym, na to kładziesz plaster sera zoltego i do mikrofalówki na pol minutki. Polewasz keczupem i chlopaku masz super szamke z dobrymi makrosami. Kanapki z serem białym ze smietaną albo z plastrami serba białego i miodem? Super. Czytaj o tym, dowiaduj sie, pokombinuj z posilkami, naucz sie je sam robic. Uwierz, ze naprawde wielu chłopaków mlodych cwiczy ale maja slabe wyniki bo podstawą jest odżywianie. Bez tego nie urosniesz, bez tego nie zwiekszysz swoich rozmiarów. Do tego zupelnie inaczej trenuj, zrób sobie jakis nowy swój plan, podaj go i cos poradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
1. Zawsze jest roznica jakie jesz weglowodany 2. Ciemne pieczywo , produkty ziarniste , wiekszosc jedzenia pochedzenia roslinnego tak czy siak zawiera w sobie celuloze (główny składnik blonnika) duza zawartosc blonnika spowalnia wchlanianie glukozy do krwioobiegu , takie produkty przewaznie maja niski indeks glikemiczny i są zaj**iste . Brak czestego i szybkiego podniesienia poziomu cukru we krwi zapobiegnie odkładaniu sie jego nadmiaru .
Taka mała dygresja - nie szprycuj sie gainerami i tak dalej , chyba , ze masz zamiar zasuwac na starosc do lekarza po recepte na insuline .
Wszystko o diecie masz rozpisane na tym forum , szukaj.
Da sie zrobic fajna sylwetke bez tłuszczu tylko jest to ciezkie i wymaga poznania swojego organizmu . Robienie masy jak wiekszosc bywalcow na siłowniach jest po prostu niezdrowe i beznadziejne .


Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2013-12-08 00:30:18

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2013-12-08 00:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
Człowieku co ty tu mlodemu wkrecasz... ludzie biorą takie specyfiki o ktorych ty sobie sprawy nawet nie zdajesz a ty go straszysz ze od gainerów bedzie na starosc cukrzykiem.... Prawda jest taka ze jeden woli miec sexy spedalony brzuszek a drugi chce byc duzy i miec 50 lapie. Ty chyba gosciu pojecia nie masz czym ludzie sie szprycują i jakie specyfiki biora codziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Gainer to raczej nic szkodliwego białko tak samo nie ma co przesadzać,gorzej już ze sterydami bo one działaja bardzo źle na organizm powoduja czasami nie odwracalne zmiany organizmu.
Co do dietki to dziś wieczorem albo jutro posiedzę i napiszę Sobie coś i wrzucę do ocenki :)
Myślę,że węgli mi nie zabraknie bardziej boję się o białko..nie wiem czy dam radę tyle przyswoić i czy będzie z czego :O

Zmieniony przez - Patryk1222222 w dniu 2013-12-08 15:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Proszę już zaczałem w tym kierunku coś robić..na razie utknałem w martwym punkcie..nie wiem co wrzucić na kolejne posiłki tzn. Na 4 i 5 bo różnie wracam ze szkoły..Coś polecacie by wbić w siebie więcej białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Proszę o to jest część mojej diety..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Węgli dużo i tłuszczy a chce więcej białka w diecie i nie wiem co moge dorzucić na 4 i 5 posiłek bo z reszta Sobie jakoś tam poradzę obiad itp :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

technika wykonywanych ćwiczeń

Następny temat

Nasz filmik motywacyjny na spontanie

WHEY premium