SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak plemnika w nasieniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 332
1. WIEK:31
2. WAGA:90
3. WZROST:173
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kiedyś testosteron, tren, wino
Teraz susta i wino
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: ogólnie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 190
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam wszystkich, panowie mam taki problem robiłem badania nasienia 2x okazało się że nie mam plemnika, może zacznę od początku
Jak to za małolata biło się co było, czasami był odblok czasami nie było jak były pieniądze, mając 29 lat moja kobieta mówi czas wkoncu zrobić badania okazało się że nie mam plemnika w nasieniu, poszedłem do urologa który zajmuje się niby leczeniem niepłodności zrobił usg jaj powiedział że wszystko ok dał mi jakieś witaminy i powiedział że pomoże, nic nie pomogło, cały czas siedzi w głowie, Panowie może ktoś się borykał z takim czymś, może jestem kompletnie zablokowany, może ktoś poleci lekarza do którego bym mógł podjechać.
Dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Tu masz dobry temat -> https://www.sfd.pl/Odblok_po_3_latach.-t1194550.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 332
Panowie wrzucam moje badania, na początku roku robiłem przed cyklem byłem off ok 4,5 lat







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 332
Zastanawiam się dlaczego LH wysoko a testosteron nisko i to bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2469
„Dał mi jakieś witaminy i powiedział ze pomoże”

Dobre %)


Daj hcg apteczne 1.000u co 3 dni daj 3 paczki i powtórz badania nasienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2469
Sorry nie mogę edytować


Ja miałem ta spermatogenezę czy jak to się nazywa ze brak plemników w spermie ale po 3 paczkach hcg normalnie ruszyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
dawaj hcg , np jak wyżej napisane albo 2500 x 2 razy w tyg i po 3 miesiacach badania , krotszy okres moze mało zmienic bo są fazy ile czasu organizm potrzebuje na nowe plemniki itd...
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron na redukcji, dużo fatu do zrzucenia

Następny temat

Cykl Enan 250 tygodniowo - ODBLOK

WHEY premium