SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu po treningu.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Tak jak w temacie, borykam sie z brakiem apetytu po treningu siłowym. Mieliście podobny problem i moze znaleźliscie na niego rozwiązanie? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi. Dodam, że w ciągu dnia jest wszystko ok, ale po treningu jestem zablokowany, nic we mnie nie wchodzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
O matko :) Napisałem poważny temat, bo nie chce walic MEGACE do koksu, a mnie przeniesli do JUNIOR SFD. :)
Wnosze o usunięcie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
masz na prawde 13 lat ?? a co bierzesz przed treningiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Nie mam 13 lat. :) Przed treningiem w sumie nic nie biore, ostatnio tylko zacząłem popijac BCAA, bo zacząłem robic ponad 2 godzinna przerwe od posiłku przedtreningowego z myślą, że po treningu bede głodny, ale nic nie pomaga. Założyłem temat dlatego, że każdy zawsze po treningu głodny jak dzik, a ja odwrotnie. Do tego jestem na małej bombce i nie moge w pełni wykorzystac okna anabolicznego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napoje gazowane

Następny temat

Trening i dieta dla początkującego - 4 miesięczny staż

WHEY premium