SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brac odzywki czy nie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja tez sie przekomarzac nie chce a jedynie pokazac ze w niektorych miejscach przesadzasz. Tyczy sie to rowniez artykulu Knife'a z podanego linka.
Szczegolnie rzuca sie w oczy podkreslanie ze odzywki daja skladniki gorsze jakosciowo niz te w jedzeniu. To nie w kazdym przypadku jest prawda poprostu.
Oczywiscie to tylko moje zdanie.


Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-02-01 15:21:35

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
Odżywki mogą Tobie pomóc w jakimś stopniu, aczkolwiek nie traktuj ich jako podstawe budowania masy, bo sie przejedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
wiesz dzi, masz racje, robie to celowo, troche przesadzam, ale tylko po to, zeby "chlopcy" co to odrazu sztange chwycili pomysleli troche nad poprawnym odzywianiem, ulozeniem diety co na pewno korzystniej na nich wplynie niz pojscie na latwizne i zapychanie sie suplami po pierwszym treningu z nadzieja ze odzywki dzialaja cuda i po 3 miesiacach beda przypakowani jak malo kto, a tu okazuje sie ze zamirzonych efektow DUPA no i po treningu, sztanga w kat, piwko i chipsy... chyba nie o to chodzi, cholera dzi, wygadalem sie naucz sie czytac miedzy wierszami
Czasami trzeba troche posciemniac, zeby naprowadzic kogos na dobra droge...

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ale ja wlasnie jestem przeciwny takim "oszukanczym" metodom mimo ze ogolnie dazymy do tego samego, czyli przekonania ludzi ze najpierw dieta, potem znajomosc biochemii, potem dopasowanie odzywek. Dlatego stanalem w opozycji. Wole rzetelna prawdziwa informacje niz "klamstwo w dobrej wierze".
Piszac tak niczym nie roznisz sie od firm produkujacych odzywki majacych swoje cele i wciskajacych w tym celu kit odbiorcom z arta Knife'a.

Czy dobry kit czy zly, tak czy siak jest to kit.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
spoko, kazdy ma swoje zdanie, ja to szanuje. Dla mnie to tak zwane "mniejsze zlo", wiem, brzmi to troche jak "wieksza polowa" ale mozna to nazwac rowniez lekkim naginaniem zasad... dzi, czesto na forum "wchodzisz mi w slowo", ale madrze piszesz SOG dla Ciebie i szacuneczek

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
"na jaki temat nie wejde to Biliwiget obraża"
piszac tak pokazujesz tylko ze nie potrafisz czytać--
pozatym co ma to ile wyciska na klate do tego czy powinien brac odzywki czy nie ...
a jesli chodzi o odzywki to nie ten dział...
------a dlaczego sie czepiam bo kazdy ma swojego bzika i ci co siedza zazwyczaj w odzywkach maja lepsze pojecie co i jak niz ci co zazyczaaj w treningu-----
nie pisze tego oczywiscie do cibie bo zdanie jakiegos szczyla mam w d..ie a ogolnie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Obaj słusznie prawicie z grubsza, choć opinia DZI jest mi zdecydowanie bliższa - generalnie uważam, że odżywki są jak najbardziej wskazane, z tym że po pierwsze, jako uzupełnienie diety, rozsądnego treningu oraz wiedzy, po drugie nie na początku kariery siłownianej, nie ma co się spieszyć!

Swoją drogą pamiętam jak z kumplem stawialiśmy pierwsze kroki na siłowni (daaawno temu, na począku liceum) i postanowiliśmy zakupić odżywki - żeby od razu poszła siła i pojawiły się mięśnie. No i gdzieś tam dorwaliśmy jakiś sklepik i ja postanowiłem zakupić białko a kumpel... l - karnitynę! :) Kierowaliśmy się jakąś reklamą w gazetce anglojęzycznej, którą dorwaliśmy - zero wiedzy i jakiejkolwiek koncepcji, tragedia!

Także spokojnie z wydawaniem hajsu, na wszystko przyjdzie czas

Swoją drogą Biliwiget ma rację, to nie temat do działu trening - nawet nie zauważyłem gdzie jesteśmy! ;)

Zmieniony przez - Plewer w dniu 2007-02-02 15:00:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
na jaki temat nie wejde to Biliwiget obraża
Fakt, Biliwiget ma niewyparzony jezor, ale czasami trzeba po kimś pojechać, a on robi to doskonale he,he

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11605
zgadzam sie z moimi przedmowcami, że najpierw dieta potem odzywki jako uzupelnienie jej, tego czego brakuje w pozywieniu mozna uzupelnic odzywka. odżywek nie warto brać na początku bo tylko przedwczesnie przyzwyczajaja organizm do nich, a naturalne mozliwosci organizmu nie zostaja wykorzystane. mam wielu kumpli ktorzy zaczynali od samego poczatku z odzywkami i maja taka sama sile jak ja i mase podobna, bo troche wiecej fatu wlasnie przez odzywki, a zaczynalismy od tego prawie dokladnie od tego samego. wiec odżywki należy sobie zostawić na poźniej jak już organizm wykorzysta soje naturalne możliowści i przedewszystkim ma sie odpowiedni wiek, bo mysle ze nie warto brac ich w wieku 14 czy 15 lat gdy to organizm najintensywniej sie rozwija.

na sucho też są efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
A ja nie lubie bezsensownego generalizowania. "Przez odzywki to, przez odzywki tamto", wszystko do jednego wora z napisem "odzywki" jakby nie wazne bylo co to za odzywki.
To tak jakby powiedziec ze tyje sie przez jedzenie wiec jedzenie jest złe.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crevolution+mega caps 1250+mass xxl

Następny temat

Cell Pump...wątpliwości!!!

WHEY premium