SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster Teścia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
Ostatnie pytanko odnośnie jakości witaminy B6 rozbieżność cenowa jest spora od najtańszych po 7 zł za 60tab po firmę olim za 25z 60tab. Są jakie lepsze i gorszę lub kompleks tych witamin kupić zwykłe apteczne B6 czy jakieś konkretne prosze o firmę jeśli polecacie jakieś. Stosować jak wskazuje etykieta czy jakieś inne dawki ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
apteczna 50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
Panowie znalazłem w sklepie sfd środek zmb6 firmy Scitec https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_ZMB6-opis27018.html czy jako źródło b6 to jest dobry środek który zabezpieczy przed podwyższeniem prolaktyny zacząłem się obawiać gino czy najlepszym wyjsciem będzie 6bromo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
Sory Flex nie zauważyłem twojej odpowiedzi ale jak możesz to napisz czy b6 zabezpieczy mnie przed gino nie chce mieć sutków jak wentyle od stara :P czy wydać kasę i kupić 6bromo które polecał sprzedawca i się nie martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w/w preparat nie jest źródłem witaminy b6 tam jest jej 5,5mg Ty potrzebujesz około 300 mg. idz do apteki i sobie kup normalną vit b6

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
ok wszystko jasne dzięki za porady. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Jeżeli chcesz "booster teścia" by zrobić na nim masę to delikatnie mówiąć - rozczarujesz się. Tego typu środki potrafią co najwyżej dobić to twojego fizjologicznego maksa. Są przydatne gdy np po cyklu saa robisz odblok, wtedy pomagają przywrócić naturalny poziom. Gdy nic nie brałeś to mogą ci nawet obniżyć teścia, podbijając estro i PRL. Dlatego polecają ci B6. Organizm ma swój naturalny poziom testosteronu i "broni" się przed jego podwyższeniem, zamieniając testosteron w estrogeny. Na forum był test DAA (chyba activ laba lub megabola?) - efekt : spadek teścia. Ale nie dlatego że te środki to "fejki" a dlatego że organizm nie chce mieć wiecej. Co innego gdybyś miał spadek produkcji teścia związany z wiekiem (40+) lub zakończonym cyklem na koksie. Wtedy DAA może dużo dać.

Zmieniony przez - MalcerzV3 w dniu 2013-12-28 21:03:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To były badania po megabolu, moze w dziale zdjecia i opinie jest skan tych badan

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
Zaczyna mi się rozjaśniać sytuacja z tym bosterem i nie wiem czy dobre zrobiłem, ze dałem się naciągnąć licząc na spore efekty. W takim wypadku aby dobrze wykorzystać potencjał DAA muszę znaleźć środek który obniży esto i PRL. Poza witamina B6 jest dostępny jakiś dobry środek ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Estro nie musisz zbijać. Akurat estrogeny są bardziej anaboliczne niż testosteron, wiec w cyklu masowym mogą pomóc. Ale na PRL z legalnych (i nie na 100% pewnych) środków to tylko duże dawki B6 - od 200mg dziennie.
Najlepiej zrób badania przed cyklem po ~2-3 tygodniach. Będziesz wiedział co "leczyć".
IMO dużo lepszym środkiem na cykl jest kreatyna. A w offie glicerol+BA. DAA bym widział przy redukcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Dawkować???

Następny temat

Masa styczeń -

WHEY premium