SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldek z atomica

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
kurcze ale zamieszaliscie juz teraz nie wiem .. jeden pisze ze 12 tyg to minium minimum a ty piszesz ze 10 ... wsumie to moge walic i zobaczycz jak beidze pod koniec tego 10tygodnia.. jesli ise dobrze rozkreci to pociagne dalej .. tak czy nie tka ?:PP bo juz nie wiem :Paa nmo jak juz sie zaoferowałes to mozes zmi zasponsorowac ten trzeci . .a tak na marginesie z czystej ciekawosci mozesz mi podesłac na PRIV ile ten bold stoli ja wiem tlyko jestem ciekawe ile stoi gdize indziej:P

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
10tyg po 400mg zdecydowanie starczy zeby zobaczyc jak na ciebie dziala ten srodek

cen nie znam

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-06-23 14:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
dobra dzieki posłucham sie cieibe na tym forum bo wkońcu masz zielony kolor nie :D . to ide dzis do mojego dila i biore tego atomowego bolda.. i zobaczym jak beidze relacje bede zdawał na bierząco..

ale mógłby jeszcze ktos nie wypowiedziec na temat tego boldka z atomowej rewoluji :P

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
wrzuc fote tego bolda jak bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
a co ci to da ze ktos napisze ze dobry lub chu*jowy
nic ci nie da kolego.
jak sam nie wbijesz to sie nie dowiesz


Zmieniony przez - Tomasik w dniu 2009-06-23 15:21:34

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
no fakt nic mi to nie da ze ktos pwoie ze good or shitt ale przynajmiej jakis punkt odniesienia bd miał . .ale dobra wbije sam zobacze.. dzis juz wrzuce fotki tlyko aparat mam troche kiczowaty bo z komy 2mpx niecałe nawet;P hahahaha

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
no juz jest boldek . .tos tam chciał zebym zdjecie wrzucił . .ale nie wiem czy jest sens bo aparat mam kiczowaty bo z telefonu..

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
odświeżam, jak boldek z atoma?

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

boldenon to nie jest tani środek... jakbym robił zakupy na cykl to tylko weterynaryjny soczek

W tą reszte jakoś nie wierze... tak straszycie o wałach że już nawet polskiej mety sie boje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek...

Następny temat

prop atomic - wynik badań na poziom testa

WHEY premium