SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
Witam ! Zakladam ten temat bo sie nieco zaniepokoilem... od 2 dni mialem bole brzucha ponizej pepka... nie wiem czy one byly spowodowane... dzisiaj jest ok nie boli mnie choc troszke jak gralem w pilke dzisiaj to zabolalo jakis czas ale tak jak wcale... wczoraj mialem bol sredni... moglem wytrzymac ale mialem nudnosci, nic mi sie nie chcialo, nie mialem apetytu i wogole, poszlem do kibla sie wyproznic i sama woda leciala... nie wiecie moze co to moze znaczyc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Jak nie masz apetytu to może........ może tasiemiec

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-09-02 12:52:21

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Może grypa żołądkowa...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
acha i dodam ze mama mi zarzucila ze za duzo mleka pije... czy to moze miec zwiazek z tym? pije niecaly litr na dzien... +- 800 ml...
a przepuklina?

Zmieniony przez - malywielki w dniu 2008-08-31 19:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Przepuklina and pępkiem. Wysraj się, wypierdź też tak miałem. Nadmiar kału w jelicie grubym trzeba troche posrać popierdzieć i przejdzie

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
POD pepkiem... sralem wczoraj 3 razy nic nie pomoglo dopiero wieczorem wzielem tabletke i puscilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
jutro ide z tym do lekarza ale chce zebyscie chociaz w teori powiedzieli ze to NIE JEST przepuklina bo jak to moze byc ona to sie chyba zesram u lekarza ze strachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Przepuklina chyba jest nad pępkiem. Ja tez miałem kilku dniowe bule np po każdym posiłku mnie bolał brzuch i musiałem pójść się wysrać. (nie to nie metabolizm>

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Pod pepkiem po ktorej stronie ?


Moze to byc wyrostek.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Jeśli po prawej to tak. A jakie masz jeszcze obiajwy? Bo przy wyrostku to jeszcze gorączka i ból głowy chyba dochodzą i codzienne przeczyszczenie

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No akurat przy wyrostku to częściej dostaje się zaparć

Przyczyn bóli podbrzusza jest mnóstwo
Dlatego gdybanie nie ma większego sensu. Lepiej przejść się do lekarza pierwszego kontaktu,chociażby po to,aby wykluczyć zapalenie wyrostka.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
Wlasnie nie mam takich objawow... tylko nic mi sie nie chce nie mam apetytu i w brzuchu pod pepkiem dziwne uczucie jakby ktos sie bawil moimi organami... Nie umiem dokladnie sprecyzowac miejsca bolu dlatego mowie podbrzusze, boli jak cos zjem albo jestem aktywniy fizycznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy To by kobietom przeszkadzało i jak sie pozbyć?

Następny temat

Ciekawe zjawisko z oczami, wyobraznią

WHEY premium