SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks czyżby jednak najlepszy ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
i tak juz za pozno zeby zaszkodzilo

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Biedny MKD, sam zostałeś na posterunku...

Ewangelizuj, nawracaj, każda jedna owieczka nawrócona jest bardziej miła Panu od tych wszystkich, które ma w swej trzódce ;)



Nie trenujący MMA bokser... nie ma takich w konfrontacjach MMA. A jeśli by się znalazł, to ma szanse z zawodnikiem sensownym w ofensywie chwytanej... w pierwszych sekundach walki, przy pierwszym ciosie, dopóki nie zostanie dorwany przez tego drugiego.

Te filmiki... po pierwsze zawodnicy z żadnej czołówki, po drugie... preferują uderzanie ale trenują też obrony przed chwytaczami.

A potrzecie ta walka czarnego uderzacza z białym chwytaczem zakończyła się armbarem, więc...

Panowie, potrenujcie trochę chwytanych, wtedy dopiero wam się oczy otworzą, jaki w tym jest power, a takie pisanie i pokazywanie jako przykłady średniaków na lokalnych galach niczemu nie służy.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Niektórzy niech się zastanowią 2 razy zanim coś napiszą...

Posługujecie się jakimiś filmami z walk tylko, ze jednego dnia wygrywa jeden, a drugiego może wygrać drugi bo tak jak ktoś już napisał walczy człowiek.
Ktoś napisał, ze nawet w K1 jest garda z boksu a nie z Muay Thai...tylko, ze w K1 nie ma łoki więc po co zawodnicy K1 mają uzywac gardy jak w MT, ktora głownie dotyczy obrony przed łokciami

jakby to ujac.... tu jest fajnie pokazane jak sie bronic przed typowym chwytaczem nie trzeba wcale trenowac mma zeby wiedziec...

chyba najlepszy tekst w tym temacie
oczywiscie mozna wiedziec w teori jak sie obronic...proponuje poprosic tego zawodnika o walke i sprobowac obronic sie nawet przed jego obaleniem gdy nie ma sie bladego doswiadczenia w tym.

Reszty komentowac juz mi sie nie chce

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A tam Marcinie...Nie zauważasz,że już sam tytuł tematu jest subiektywny???I ktokolwiek będzie pisał coś sensownego i dawał argumenty,że nie do końca tak jest z tym boksem,to i tak zostanie styrany przez fanatyka(fanatyków) boksu.No,bo boks jest przecież najlepszy...Poza tym jeśli ktoś już używa takiej formy "najlepszy",to niech napisze w czym jest najlepszy,bo sztuka walki-sztuce walki nierówna,podobnie ze sportami walki.Filmiki wstawiane tu pokazują,że walki między zawodnikami różnych styli,to kwestia różnych czynników i loterią jest kto wygra.Poza tym miało być o boksie a tu ktoś wstawił filmik z KSW gdzie Bagi z BJJ miał pecha i nadział się przy wejściu w nogi na kolano thai boksera,ale thai bokser,to już nie typowy bokser.
Ale co tam moje bzdurne pisanie.Przecież wiadomo,że boks jest najlepszy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
podwójny strzał...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-12-21 18:39:19

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
szary90 ale twoje myslenie jest ograniczone masakra...
filmiki sobie o dupe rozbij bo ja Ci moge wkleić 40 filmikow gdzie parterowcy wygrywaja z bokserami i kickbokserami i myslisz ze to bedzie o czyms świadczyło ? ale ok Twój box jest najlepszy wpadnij w lutym na lige shooto i to udowodnij, a jak ktoś bedzie Ci wchodził w nogi bij go po wątrobie haha chciałbym to zobaczyć
"heloł uwaga bokserze będe wchodził Ci w nogi przygotuj sobie ciosy na wątrobe, ucieczki przed wejsciem nie rób bo po co"

albo rób uniki jak na filmik, potraktuj go energią chi albo coś sobie tam wymyśl, ewentualnie jedź na zawody MT bo przeciez oni maja słaby boks a Ty lowki potrafisz blokować więc co to dla Ciebie, ogolnie się zastanawiam czemu w UFC nie ma Cię jeszcze ? chyba ze za młody jesteś

Zmieniony przez - kzLO w dniu 2008-12-21 18:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jeśli rozpatrujemy zawodników, to różnie to może być. Jeśli jednak odnosimy się do tematu, to większość tutejszych dywagacji można o kant dupy potłuc.
Kick boxing zawiera cały boks plus nogi.
Thai box zawiera cały kick box plus jeszcze trochę (no, w przyblizeniu).
Nazwa tematu powinna więc brzmieć : "Dlaczego thai boxerzy i kick boxerzy o******lają się w nauce technik ręcznych?"

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
s4intt - "MMA jest gowna warte" Zburzyłeś cały mój światopogląd

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehe ehem ja tylko zacytowalem komentatora ;D
po 2 widze ze odpowiedzialnosc spada na mnie bo zamiecilem najwiecej filmikow wiec zamiescilem je (powtarzam juz ktorys raz ;p ) po to zeby pokazac jakie sa zaleznosci , od czego to zalezy i zeby udowodnic ze nie ma lepszych i gorszych styli ;Dbo widze ze niektorzy nie rozumieja i pisza na zasaddzie "to czlowiek walczy a nie styl ale MT jest lepsze" plakac sie wyc sie chce ;p

Marcin_VB to nie mialo sluzyc jaki filmik instruktazowy tylko jako przyklad ze jednak czasem mozna sie obronic wiec prosze sie nie nabijac ze mnie ;p

Zmieniony przez - szary90 w dniu 2008-12-21 21:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Przed rozp. trenowanie MMA chciałem trenować boks ale trener powiedział mi że lepsze na ulice jest MMA. Jeśli chodzi o boks powiedział że jest to ładny sport. A w grudziądzkiej sekcji są przecież osoby zdobywające miejsca na zawodach. Boks to rzeczywiście podstawa ale na tym już koniec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Selekcja Żołnierza Polskiego 2009

Następny temat

IX Mistrzostwa Polski OPEN Karate Kyokushinkai Gliwice 2008

WHEY premium