SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BoLd dla Don Garcia

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5021

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
tylko sie nie pozabijajcie

Zreszta Don ma racje, taki boldzik niewiele znaczy, no moze tyle ze jest to zawsze jakies wyroznienie . Jakby sie za to kase dostawalo to inna gadka .

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Módlmy się lepiej za ludzi biorących udział w tragedi w katowicach, niż przejmować się głupimi boldami [*][*][*].

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
banan - co?
wszyscy tu spamują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
I w treningu i w zielonych i w odzywianiu widac go sie stara chlopak

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Mnie tam bold tez pika ,nie wiem czy Don zasłuzył na niego czy nie ,bo nie siedze w dziale trening ale, Saib piszesz , o Filarze i Galu a zwroc uwage na to ze wogole ich nigdy nie ma.Don tyko odpisuje i pomaga , wiec trzeba tez brać pod uwage aktywnych uztkownikow ktorzy znaja sie na rzeczy , a nie zaraz porowynywac widze z masterami ktorzy pojawia sie raz na jakiś czas na forum.Swoja droga dzial trening umiera , trzeba czekac dłuzszy czas na jakas konkretnta odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Filar jest za granicą z tego co mi wiadomo i szybko nie wraca, Michail zajmuje sie innymi działami, mawashi też inną stronką-odpisuje tylko na swoje posty, brutusa to nie widziałem od kąd tutaj siedze-a siedze juz kilka lat--- rok-dwa bez konta.

Ale bold mnie pika, jak mówiłem.

Teraz dokształcam się w innych dziedzinach- odżywianie przede wszystkim.

pzdr.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Moim zdaniem trening sie sypie...
Ludzie którzy są tam "wyróżnieni" naprawde sie nie udzielają...
ale ja sie nie dziwie... powiedzcie mi ile można sprawdzać, poprawiać jedno i to samo w kółko...
Moderatorzy przecież mają własne rodziny i dla nich poświęcają czas a nie na forum..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
o tym ze dzial trening sie sypie juz byla mowa jakis czas temu . Pozniej cos sie ruszylo lecz znowu zaczyna "usypiac".

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
tak sie bedzie sypal az sie zssypie do konca Mysle ze nowe sily - jak Don by sie przydaly. Ale trudno sie mowi

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DLACZEGO!!-PYTANIE I ZARAZEM PROSBA

Następny temat

forum nie chodzi w Operze!

WHEY premium