SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj w Dublinie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Chcialbym sie Was zapytac czy znacie, badz chociaz slyszeliscie o jakis klubach bjj w Dublinie. Jedyne co znalazlem na necie to Straight Blast Gym (pisze z pamieci i chyba pominalem cos z nazwy) prowadzone przez Johna Cavanagh'a. Czy ktos zna ten klub i tego goscia(jakos dziwnie mi wyglada strona marketingowa ich stronki,FAQi i obalanie mitow).Znacie moze jakes inne kluby w tym miescie?
Z gory dzieki za pomoc.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
o sorry nie zauwazylem ze ktos mnie pyta :)
Surrey to hrabstwo na poludniowy zachod od londynu. Glownym miastem Jest Guildford. Ale niedaleko z miasta gdzie jestem do Kingston on Thames (ktory co prawda juz nie jest w Surrey)

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 957
niezly klub, obecnie juz po klopotach re-lokacyjnych. John to kozak jakich malo,wczesniej walczyl w klatkach w UK,mistrz europy 2004(?) w bjj,jest tez trening zapasow z Zhiwko(bulgaria,5m. mistrz euro) jest tez paru chlopakow z Litwy, no i oczywiscie Polish Power z Tytusem na czele..zapraszam na mate.adres na stronie internetowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Sugar,

Dzieki wilekie za info. A jak to wyglada z tymi paskami?Na stronce jest napisane, ze nie przyznaja-dosc ciekawe podejscie bym powiedzial. Jeszcze jedno pytanko, czy klub istnieje w jakiejs hierawrchi oranizacyjnej w bjj, czyli podlega komus?czemus?

Do zobaczenia w pazdzierniku/listopadzie na macie.

Pzdr

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 957
do paskow chyba nie przywiazuja takiej uwagi.John to brazowy pasek w bjj. Generalnie SBG to niby-zwiazek, odlamy sa w UK i USA,ale to chyba malo istotne jesli chcesz naprawde trenowac sporty walki

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
A czy SBG nie ma czegos wspolnego z Rodneyem Chico Kingiem? On jest zdaje sie z RPA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 957
o w/w typie nie slyszalem..
co prawda w Afryce tez jest odlam SBG. generalnie SBG jest jeszcze w :
Canada
Denmark
Estonia
Germany
Iceland
Ireland
Japan / Korea
Malaysia
Singapore
United Kingdom
z siedziba glowna w USA ktorej przewodzi niejaki Matt Thornton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
ale to chyba malo istotne jesli chcesz naprawde trenowac sporty walki

Akurat dla mnie jest wazne pod kim i w czym (w jakiej akademii) cwicze...

Tak czy siak sadze, ze jezeli cwiczysz w tej akademii to spotkamy sie na macie. Dzieki za odp.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
"o w/w typie nie slyszalem.."

Mozna sie zaopatrzyc w jego szkoleniowki, ma ich troche, kilka ogladalem,niektore nawet ciekawe. Generalnie gosc jest trenerem uderzanek, ma sukcesy trenerskie w KB,MT i Boksie (przynajmniej tak mowi na swoich szkoleniowkach) do tego amatorsko boksował. To co pokazuje to nie tylko czyste uderzanki ale tez troche patentow na ulice i pod MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 957
Akurat dla mnie jest wazne pod kim i w czym (w jakiej akademii) cwicze...

moim zdaniem to CZLOWIEK WALCZY, NIE NAZWISKO i nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia "pod kim" trenuje, bo wszystko na to wskazuje, ze nie trzeba byc adeptem szkoly Gracie zeby byc dobrym zawodnikiem.
jak czytam post "rady mistrzow dla cwiczacych bjj..." z graciemag.com
zamieszczony przez jodan'ato widze po prostu normalny trening judo, bjj, zapasow, i podejrzewam, ze prawie kazdej innej sztuki walki w .........Polsce!
kazdy z zamieszczonych tam typow wymienia po prostu skladniki treningu, w ktorym kazdy z nas (powiedzmy) uczestniczy lub uczestniczyl na codzien...
bo w jakiej sali judo/zapasow w PL nie znajdziesz liny, gum, i robienia technik na setki powtorzen. kawalek o rozgrzewce, i sam fakt ze niektorzy ja "olewaja" brzmi dla mnie smiesznie...jak mozna nie robic rozgrzewki kiedy wyrywasz suplesy, rzucasz uchi-mata, czy masz ciagnieta balache...?

jak do tej pory chyba jedynie Nastula pieknie udowadnia ze polskie sztuki walki sa naprawde na wysokim, swiatowym poziomie...

aaaaaa!no i jeszce pare medali z Lizbony....


Tak czy siak sadze, ze jezeli cwiczysz w tej akademii to spotkamy sie na macie.


juz mnie nie ma w dublinie,ale pewnie bedziesz mogl sie zaprezentowac w irish mma league

Dzieki za odp
nie za maco, jak moge to pomoge..


----Style on Tour---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia "pod kim" trenuje
niezupełnie, bo są trenerzy lepsi i gorsi. są szkoły (akademie) gdzie można powalczyć na wysokim poziomie i przez to się rozwijać, a są i takie, gdzie niski poziom = brak postępów.
nazwisko trenera czy nazwa szkoły mają znaczenie. bo ktoś, kto np jak Michal szuka dla się klubu, w pierwszym rzędzie zaufa renomowanej marce. ona daje gwarancję, że poziom będzie wysoki. a będzie, bo przyciąga ludzi, którzy szukają czegoś naprawdę dobrego.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-08-26 23:01:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
A dlaczego opuszczasz Budapeszt?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

James Toney vs Samuel Peter

Następny temat

jaki trening silowy w BJJ

WHEY premium