SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj czy Muay thai ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez wwwaldek z działu Style tradycyjne.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Siema,mam 16 lat mieszkam w Zegrzu (mała miejscowość pod Warszawą)trenuję rok karate kyokushin jednak nie byłem na żadnych zawodach,nie miałem też egzaminu bo nie jest to żaden klub a jedynie zajęcia prywatne i tak pomyślalem żeby zapisać się gdzieś indziej najlepiej na jakiś inny styl,spróbować czegoś nowego i mam okazję. Otworzyli centrum sportów walki w mieście oddalonym od mojej miejscowości o 10km. Jest tam Bjj i Muay thai... Co wybrać? Dodam,że
zastanawiam się nad Bjj bo podstawy stójki na karate troszkę opanowałem (podstawowe pozycje,kopnięcia,uderzenia) ale z drugiej strony MT bardziej się podobno przydaję na ulicy. Jakie jest wasze zdanie?? P.S.jest tam też krav maga ale ten styl jakoś nie za bardzo mnie interesuję,podobno ciężko to wszystko opanować.

Zmieniony przez - Piksel91 w dniu 2008-01-09 12:31:46
1

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
w ogóle to zamiast tu siedzieć i pytać się nas co masz zrobić ze swoim życiem mógłbyś sprawdzić obie sekcje i wybrać to co wg Ciebie jest lepsze i by było wszystko jasne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
A nie mozesz trenowac jednego i drugiego ? dobrze by sie uzlupelnialo.

Jesli nie mozesz to sadze ze opinie beda tutaj i tak podzielone, a zrobisz w koncu tak jak sam uznasz za stosowne.

Ja bym wybral BJJ, ale to moje zdanie, dlaczego ? lubie chwytane, lubie parter oraz dobre BJJ nie jest zle.

Podobnie mogl bym napisac o MT, ze dobre nie jest zle a wybrac nadal musisz sam.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Fakt:)Jednak na pierwszy trening jadę w przyszłym tyg. a zastanawiam
się co wybrać już ze dwa miesiące:(. W zasadzie powinienem jechać najpierw i na to i na to i ocenić ale cienko u mnie z czasem a chcę zacząć trenować jak najszybciej...zwłaszcza że nie ocenię danej sw po jednym treningu...mogę trafić na wydolnościowy i mi się nie spodoba a mogę trafić na coś bardziej lajtowego gdzie są np chwyty i będe zachowycony

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Ja osobiscie wybral bym obydwa style bo sie ladnie uzupelniaja! Co do ulicy bo BJJ tez sie sprawdza wszczegolnosci jak masz za przeciwnika wiekszego od siebie. A co do treningow to chwytane nie sa bardziej lajtowe niz stujkowe. Tez sie niezle sponiewierasz na BJJ tak jak na MT. Rozwaz obydwa treningi i sam zdecyduj! Pozdrawiam!
PS: Na ulicy lepiej dac komus do zrozumienia ze nie ma szans niz go powaznie uszkodzic! Nasrasz sobie w papiery i bedzie lipa!

Zmieniony przez - Chyra w dniu 2008-01-09 18:45:48

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
:) na ulicy leci 1 gruszka i jest parter :) wiec bjj ale skoro trenowałeś karate rok po rozmowie z trenerem MT z powodzeniem możesz startować na zawodach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26682
muay thai! ;p
1

when you're not training somebody else is training to kick your ass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
1)ile razy w tygodniu chcesz tam śmigać???
2) To nie jest przez przypadek Centrum Sztuk Walki a nie "sportów" walki???
3) Krav maga to system a nie styl.
4) Co jest lepsze na ulice,mt czy bjj...sa takie same.Zadno nie zagwarantuje Ci zwyciestwa,ale obydwa dużo Ci moga pomóc. Obydwa mają swoje plusy i minusy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Dzięki za podpowiedzi:) tzn centrum sportów walki,masz rację przepraszam za pomyłkę:( Ja mam zamiar śmigać tam 3 razy w tyg. Na karatę już nie będę chodził już na pewno (trener jest nie wporządku,zalega z treningami za dużo obiecuję itp). Jeśli jednak nie pójdę na żaden z tych styli mam do wyboru również w tym mieście klub teakwondo (jeden z najlepszych w Polsce) i klub Kung Fu :) także jest w czym wybierać i co próbować:)

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Bardzo podoba mi się wypowiedź kolegi michal1504 "Na ulicy leci 1 gruszka i jest parter" to mi daje dużo do myślenia :)

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Aaaa nie sorki:) Ty napisałeś QUEBLO czy to nie jest centrum sztuk walki a ja myślałem że popełniłem błąd i właśnie tak napisałem:)Nie to jest centrum sportów walki:)

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
wiesz co jeśli masz pewność że to teakwondo jest dobre tzn pod tym względem że trener jest ok fajni ludzie i można się przy tym wiele nauczyć wybierz je :).

Kiedyś na forum napotkałem małą reklamę szkoły teakwondo w której trenerem był jakiś rosyjski mistrz Sambo bardzo mi się podobał zamieszczony tam filmik i techniki jakie tam stosują
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride Final Conflict 2006 Absolute potrzebuje walki

Następny temat

Powrót Pride? SENGOKU

WHEY premium